Новини з 1996 року

Газета "Автограф" дезінформує своїх читачів - перекручує факти про смерть маленького кременчужанина

Валерія Макряшина 08 травня 2019 15:50 2261 0

Що можна очікувати від провладного видання "Автограф", яке відоме в Кременчуці як видання, що поливає брудом усіх підряд, займається спекуляціями, провокаціями, журналісти якого, ймовірно, не маючи нічого святого, вільно перекручують інформацію, яка до них, на жаль, надходить?

Так у новому випуску газети "Автограф" була опублікована інформація про півторарічного хлопчика, який наприкінці квітня помер у міській дитячій лікарні. 

Як відомо, півторарічний хлопчик поступив у лікарню 27 квітня, близько десятої вечора. Втім "Автограф" пише, що дитина поступила 26 квітня з підозрою на отруєння, тоді як насправді лікар поставив йому попередній діагноз - ротавірусна інфекція. Хлопчик помер у лікарні 29 квітня.

Попри те, що "Автограф" пише про нескінченні намагання лікарів врятувати малюка, його батьки сумніваються, що медики зробили все можливе, щоб зберегти життя їхнього сина. 

І слід сказати, що спеціальна комісія, як обіцяли керівники міської дитячої лікарні, мала б провести розслідування з приводу трагічного випадку в медичному закладі, поки що своїх висновків не оприлюднила.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1171 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2170 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2788 0