Новини з 1996 року

Гарячої води у мікрорайоні Раківка не буде. Тепла взимку можливо теж не буде

Олександр Курилов 15 квітня 2018 11:20 341 0

Мешканці одного з найбільших мікрорайонів міста – Раківки будуть без гарячої води, аж поки міськвиконком не допоможе КР «Теплоенерго» розрахуватися за спожите тепло.

І ймовірно, що врешті-решт через Кременчуцький міський виконавчий комітет у цьому мікрорайоні вже взимку з цієї ж причини не буде тепла.

Це події минулої п’ятниці – апаратна нарада у виконкомі та засідання міськвиконкому.

Отже з апаратної наради стало відомо, що кременчуцькі комунальники, які взялися за ремонт теплового обладнання в цьому районі, готові все завершити за місяць.

Натомість, за словами генерального директора ПАТ «КВБЗ», місто заборгувало за тепло 40 мільйонів гривень і поки ці кошти не будуть виплачені, НАК «Нафтогаз» не дасть ліміти газу для підігріву води.

Загалом, цікаво було спостерігати за діалогом міського голови Кременчука Малецького та гендиректора ПАТ «КВБЗ» Шабали.

Точка зору виробничника – мер Малецький взявся за будівництво архіву, в який вкладе 63 мільйони гривень, натомість справа будівництва нової котельні в мікрорайоні Раківка безнадійно застрягла.  

До того ж підприємству потрібні кошти на нову техніку, тим більше, мова про виконання контракту.

У свою чергу міський голова Малецький говорив про патріотизм вагонобудівників.

У підсумку ж зрозуміло одне. Ніхто гарячу воду в цьому мікрорайоні не включатиме. Коли міськвиконком погасить свої борги за газ та тепло, а мова про 40 мільйонів гривень і невиконання бюджету за перший квартал, – відповідь на це запитання не знає й сам міський голова Кременчука.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись