Новини з 1996 року

Гарячої води у Крюкові вже не буде ніколи. Підсумок роботи кременчуцьких градоначальників

Олександр Курилов 11 квітня 2016 17:02 1392 0

Гаряча вода у мікрорайоні Раківка, яку мають відключити через відсутність лімітів газу, у тамтешніх будинках не з'явиться ще дуже довго.

В усякому випадку до наступної осені такої комунальної послуги у людей уже не буде.

Про те, що винний у цій справі НАК «Нафтогаз», який не дає ліміти на газ для комунального підприємства «Теплоенерго» й ще примушує укласти додаткову угоду, сьогодні на засіданні депутатської комісії розповів начальник УЖКГ міськвиконкому Іван Москалик.

Між тим, не захищаючи особливо злий НАК «Нафтогаз», який вдарив по Крюкову, слід сказати про таке.

Полтавська область розрахувалася за газ на 98 відсотків і через це ліміти  на подальше використання отримали всі, окрім кременчуцького комунального підприємства «Теплоенерго», яким у нас опікується міський голова, два його заступники та начальник УЖКГ міськвиконкому.

Натомість для забезпечення мешканців Раківки комунальними послугами, те, чим займається КП «Теплоенерго», газ ніхто не даватиме й про ліміти тут можна забути назавжди.

Причина – гроші громадян, які вони платять за опалення й гарячу воду, поділися невідомо де.

І мова про таке - кременчуцьке КП «Теплоенерго» є великим боржником за газ у Нафтогазу України й  сума боргу складає майже 20 мільйонів гривень.

До речі, про те, що борги саме такої величини, в УЖКГ міськвиконкому не знали й почули про це лише по телефону від директора підприємства Дмитра Питулька.

Але мало того, що є борг 20 мільйонів. Поряд з цими боргами є ще борги – 35 мільйонів гривень перед ТЕЦ «КВБЗ».

Погасити ж таку заборгованість  - це вже справи не сьогоднішнього сторіччя.

Про що слід додати: така ситуація - це не провина одного лише міського голови Віталія Малецького, хоча його частка в цій справі нікуди не щезла.

Цей борг – Усіх мерів, які очолювали місто протягом останніх десяти років.

Про що слід додати – зрозуміло, що ситуацію повинні вивчити фінансисти. Все ж таки громадяни за все сплачували справно. Але за рішенням наших  градоначальників, така послуга як гаряча вода у них зникне. Звідси й питання: де поділися сплачені за послуги гроші мешканців Раківки?

Останнє, про що слід додати, - незабаром цей експеримент з комунальним нещастям уже Віталій Малецький поширить на все місто.

Він посварився з енергетиками з ПАТ «Полтаваобленерго», а крайніми через нашого мера станемо всі ми.

Теги: Кременчуцьке комунальне господарство

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись