Новини з 1996 року

Гарячої води немає, руху транспорту по мосту не буде! У Кременчуці — мерсько-депутатське "кохання"

Олександр Курилов 07 червня 2018 14:35 1864 0

Від Кременчуцького міського голови Віталія Малецького вимагають відновити постачання гарячої води на Раківці. А ще від мера вимагають, аби на тій же Раківці було розпочато будівництво нової котельні, яка б постачала людям тепло та гарячу воду замість ТЕЦ ПАТ «КВБЗ».

Якщо ж такого не буде, то для початку депутати міськради з бізнес-групи «Рідне місто», які раніше без заперечень підтримували нашого мера в усіх його кредитних починаннях  й отримували від нього преференції, тепер  Віталія Малецького любити перестануть.

А якщо перестануть, то мешканці тієї ж Раківки й працівники ПАТ «КВБЗ» почнуть перекривати Крюківський міст через Дніпро, аби ті, хто на правому березі мешкає, не могли нормально дістатися додому. (Щось на зразок унтер-офіцерської вдови, яка жорстоко побила себе ременем).

Це – Кременчуцька міська рада сьогодні й засідання двох комісій одночасно – УЖКГ та бюджетної, на яке більшість депутатів не прийшли взагалі.

Натомість прийшли, тобто їх привезли автобусом, глядачі цього спектаклю в міськвиконкомі.

І мова тут про делегацію працівників ПАТ «КВБЗ», які мали грати роль масовки й аплодувати своєму депутату Плескуну, який,  між іншим, й є серед авторів кризи, з якою тепер надумали боротися.  

Тож учасники депутатського засідання й боролися, от тільки жодного чиновника міськвиконкому не було, тому висловлювати свої протести довелося репортерам.

Суть мітингу-засідання дуже проста. Є проблема з постачанням гарячої води в мікрорайоні Раківка, що в Крюкові, й вона існує багато років. Багато років влітку в мешканців цього району немає гарячої води, бо виробляти її невигідно й це дорого.

Тож щоліта цю гарячу воду відключають. Питання  можна було б вирішити, якщо збудувати просто комунальну котельню й просто думати про людей.  

Її б і збудували, але потрібні кошти. А їх у міському бюджеті сьогодні для цього немає й завтра їх теж не буде.

Не буде, бо раніше ця ж депутатська бізнес-група ПАТ «КВБЗ»  підтримувала міського голову Кременчука Малецького у всіх витратах.

Тепер у міста є кредити на 50 тролейбусів, які потрібно повернути. Ще наші депутати взяли в мільйонах  євро  кредити на утеплення,  взяли кредит 15 мільйонів гривень на ремонт доріг, дозволили меру міста Малецькому купити собі нову приймальню й теж за 15 млн. грн.

Депутати – обранці кременчужан, і тут вагонобудівники – попереду,  голосували за будівництво нового архіву за 63 мільйони гривень й виділяли з бюджету мільйони на квіти, дерева й решту.

А нині підсумок їхньої діяльності  – грошей на нову котельню для Крюкова в бюджеті міста немає, погасити борги перед ТЕЦ ПАТ «КВБЗ» в розмірі 28 мільйонів гривень нічим і, звісно, гарячої води на Раківці не буде.

«Так, справді, ми за все це голосували. Але нам обіцяв міський голова  розглянути питання будівництва нової котельні на Раківці  й можна переглянути інші  витрати й спрямувати частину коштів на цей проект», - такий коментар  від організатора засідання депутата Олександра Плескуна.

Що саме слід переглядати – купівлю планшетів, які за рахунок наших податків безкоштовно отримали депутати міськради, чи відмовитися від купівлі другої приймальні міського голови - представник вагонобудівного заводу не уточнював.

Інше й не менш цікаве на засіданні – це виступ депутата Оксани Піддубної.

Вона пропонує зробити просто – знайти в місті резерви й починати будівництво. А перший резерв – це підвищити орендну плату за землю на березі Дніпра, для ділянки берега, на якій стоїть котедж нашого нардепа Юрія Шаповалова.

Втім організатори  засідання на таку пропозицію не погоджуються. У них стосовно нашого нардепа інші плани. Той має виступити штовхачем і шукати кошти для нової котельні на Раківці в уряду.

А ще штовхачами тут мають бути депутати обласної ради…

Загалом, цікаво було дивитися на те, що відбувається, – дивитися  на депутатів Кременчуцької  міськради, які спочатку витрачають наші податки наліво й направо, а потім згадують, що десь же є люди, а в людей немає гарячої води.

Цікаво дивитися й на групу підтримки вагонобудівного заводу, яких прислали (привезли) для посилення.

Що в підсумку  - так це таке.

Мешканці Крюкова готові  дуже сильно покарати самих себе за російським санкційним принципом і для початку перекриють рух на мосту через Дніпро. Мета – аби той, хто в Крюкові живе, йшов додому  з центру міста пішки.

Однак таке покарання самих себе станеться, якщо не буде результатів на зустрічі з міським головою Віталієм Малецьким.

Зустріч відбудеться після повернення мера, який нині у відпустці, й на цій другій нараді буде вироблено план дій.

Тобто всі розмови з цього приводу ще попереду, а поки депутати засідатимуть, мешканці Раківки будуть без гарячої води.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись