Новини з 1996 року

Гаряча вода у мікрорайоні Раківка відсутня через бездіяльність мера Кременчука Малецького. Повідомлення

Олександр Курилов 11 квітня 2018 17:15 452 0

Адміністрація ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» повідомляє, що в найближчі півроку через дії молодої команди мера Малецького в мікрорайоні Раківка не буде гарячої води.

Причина – таку перспективу «підготували мешканцям Раківки міський голова Кременчука Віталій Малецький зі своєю командою та підпорядковане їм КП «Теплоенерго». Адже комунальне підприємство вперто не виконує свої зобов’язання щодо сплати заборгованості перед ПАТ «КВБЗ» за спожитий теплоносій».

Мова в цьому випадку про 40 мільйонів гривень, через що НАК «Нафтогаз» відмовив ТЕЦ ПАТ «КВБЗ» у лімітах на газ для підігріву води.

«Немає грошей - немає газу, а, відповідно, немає можливості забезпечити жителів мікрорайону гарячою водою», - повідомляє керівник ТЕЦ вагонобудівного заводу.

Підсумок повідомлення на тему молодої команди мера Кременчука такий: «…Ще раз хочемо наголосити: провини ТЕЦ "КВБЗ" в тому, що Раківка сьогодні залишилася без гарячої води, - немає. Борги потрібно повертати. Від цього виграють усі. Передусім жителі міста».

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 459 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 688 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 711 0