Новини з 1996 року

Гармонія чотирьох стихій: у МПК обрали "Королеву університету 2017"

Ксенія Омельченко 26 травня 2017 09:34 1530 0

24 травня у Міському Палаці культури відбувся фінал 12-го традиційного щорічного найпопулярнішого в Кременчуці молодіжного проекту «Королева КрНУ – 2017».

Конкурс зібрав велику аудиторію палких шанувальників дівочої краси та чарівності. Яскраве й насичене шоу мало тематичну назву з філософським підтекстом «Чотири стихії – гармонія природи і життя».


12 гарних, розумних, талановитих дівчат боролися за корони королеви і принцес, яких кваліфіковане журі обрало, згідно з Положенням про конкурс: шістьох студенток університету, двох учениць коледжів і чотирьох представниць шкіл міста.

Дівчата змагалися у чотирьох номінаціях: «Інтелект і фантазія», «Чарівність і грація», «Краса і талант», «Благородство і жіночність».
Захопливе змагання розпочалося з чарівливого дійства конкурсанток і ведучих, у якому дівчата, одягнені у відповідні костюми, уособлювали чотири стихії: землю, вогонь, воду і повітря.

На першому етапі змагання під назвою «Інтелект і фантазія» дівчата, одягнені в тематичні сукні, поділилися із залом і журі своїми роздумами про стихії, які вони уособлюють.

Першою виступила трійка зі стихії землі:

 • конкурсантка під №1 – студентка Інституту механіки і транспорту Наталя Пазинич;
 • фіналістка під №2 – студентка факультету права, гуманітарних і соціальних наук Олександра Богданова;
 • фіналістка під №3 – представниця факультету природничих наук Тетяна Ляхович.​

Вогняна стихія:

 • красуня під №4 – студентка факультету права, гуманітарних і соціальних наук Дар’я Осіпова; 
 • конкурсантка під №5 – студентка факультету економіки та управління Ксенія Кондратець;
 • учасниця під №6 – представниця Інституту електромеханіки, енергозбереження та систем управління Юлія Конова.
   Стихія води: 

 • учасниця під №7 – представниця школи №10 – Діана Сідельнікова; 
 • учасниця під №8 – представниця школи №16 Анна Литвин; 
 • конкурсантка під №9 – учениця школи №17 Руслана Петрівська.

Повітряна стихія: 

 • конкурсантка під №10 – студентка Кременчуцького коледжу КрНУ Вікторія Свята; 
 • конкурсантка під №11 – студентка Кременчуцького медичного коледжу імені Володимира Івановича Литвиненка Анастасія Яцюк; 
 • учасниця під №12 – учениця гімназії №5 імені Тараса Шевченка Тетяна Григоренко.

Цей конкурс проходив паралельно з конкурсом «Краса і талант». Кременчужани переконалися в тому, що в нашому місті достатньо талановитих леді. Дівчата радували своїми запальними та зворушливими танцями, гарним співом, авторською прозою та навіть декламуванням класиків.

Третій етап конкурсу – дефіле в топах і парео – це своєрідний аналог виходу в купальниках. Етап називався «Привабливість і грація», і дівчата дійсно привертали увагу й виглядали дуже ефектно.

Під час дефіле на екрані присутні могли побачити фотосесії красунь і послухати їхні короткі розповіді про себе. У цьому конкурсі журі оцінювало гармонійність тіла, пропорційність фігури і пластику рухів.


Фінальним етапом боротьби за звання «Королева КрНУ – 2017» традиційно було дефіле у вечірньому вбранні. На останньому етапі «Благородство і жіночність» журі оцінювало вміння носити вечірнє вбрання, легкість ходи на підборах, а також неповторність і загадковість жіночого образу. 

Тож віце-королевою Відкритого конкурсу «Королева університету – 2017» стала учасниця під №2 Олександра Богданова – студентка факультету права, гуманітарних і соціальних наук КрНУ.

Найвищу оцінку і титул Королеви Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського 2017 року отримала фіналістка під №5 Ксенія Кондратець – студентка факультету економіки та управління КрНУ.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2557 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3024 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3462 0