Новини з 1996 року

Футбольна корупція в Кременчуці

Андрій Рубан 10 грудня 2015 11:53 1184 0

Футболісти молодіжної футбольної команди Зоря з Луганська, котрі базуються у Кременчуці, грали договірні матчі на стадіоні "Кремінь". Про це розказали на всю країну у  програмі про футбол на телеканалі 2+2.

Керівництво клубу "Зоря" провело власне розслідування в команді, в результаті чого було звільнено 12 гравців. Ціла футбольна команда пішла на лаву запасних назавжди.

 “11 гравців письмово зізналися в тому, що брали участь у договірних матчах. Натомість дванадцятий гравець, якого одинадцять партнерів назвали головним організатором, так і не зізнався”, – розповів генеральний директор луганської команди Сергій Рафаілов.

Також Сергій Рафаілов процитував деякі фрази футболістів з письмових зізнань: “Я (призвіще футболіста) замішаний у даних матчах… брав участь у договірному матчі з ФК Металіст і отримав за цей матч 14 тисяч грн. ... За домовленість у матчі з "Шахтарем" отримав тисячу доларів”. 

Усі документи керівництво клубу "Зоря" на свій страх і ризик передало у федерацію футболу України для подальшого розслідування. Тепер лишається чекати, як відреагують у ФФУ та УЄФА.

 

Теги: Спорт корупція

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 139 0
На 449 річницю міста бібліотекарі відкрили сторінки сивого минулого Кременчука. ФОТО 229 0
Підняти вітрила! У День міста у Кременчуці пройшов парад вітрильників. ФОТО 252 0