Новини з 1996 року

ФСБ Росії сміється, - мер Кременчука оприлюднив прізвища тих, хто має доступ до мобілізаційних планів

Олександр Курилов 05 лютого 2017 13:02 889 0

Кременчуцький міський голова Віталій Малецький оприлюднив на сайті міської ради, у графі "розпорядження",  прізвища працівників міськвиконкому, які надалі відповідатимуть за уточнення  мобілізаційних планів та їх виконання.

І таких чиновників у мерії – тридцять осіб.

Одночасно разом з оприлюдненням прізвищ, аби всі знали, в кого й що з мобілізаційних планів є, міський голова Кременчука оголосив: надалі всі документи, пов’язані з земельними ділянками, не підлягають розголошенню і є службовою інформацією, яку забороняється виносити з приміщення.

Також службовою таємницею відтепер, окрім земельних питань, вважаються кадрові проблеми в мерії та питання охорони і оборони міськвиконкому й виплати надбавок міським градоначальникам за секретність.

Про що слід додати – всі прізвища з розподіленою сферою діяльності в мобілізаційній сфері  міський голова Віталій Малецький оприлюднив у своєму розпорядженні, прийнятому на виконання постанови Кабміну.

Що саме змусило міського голову Кременчука, який ще жодного разу не оприлюднив підписані кадрові рішення, цього разу чинити навпаки – він не пояснює.

Щодо питань, то воно лише одне – чому міський голова Кременчука надав усім документам з виділення земельних ділянок гриф «для службового користування»?

Читайте також: Православне життя у Кременчуці: УПЦ МП допоможе жертвам терору православних фашистів на Донбасі

Якими можуть бути в цьому випадку таємниці, якщо є супутникові й не лише ці карти?

 

 

Теги: Політика КременчукаПригоди Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись