Новини з 1996 року

Фрукти, які насправді не фрукти

pplus 01 липня 2020 08:30 180 0

Деякі вчені відносять до категорії фруктів всі плодові рослини, що мають насіння. Правда, є ще помідори і огірки, які не зовсім підходять до даного визначення. Проте є ягоди, які дехто з нас помилково вважають фруктами або овочами, зважаючи на їх розмір, колір і вживання в їжу.

Кавун

На першому місці хочеться відзначити кавун, який багато хто протягом довгих років вважав фруктом, проте цей міф розвіяли на початку 21 століття. Правда, багато людей досі класифікують кавуни як фрукти, однак насправді він є ягодою, тому що у нього всередині є насіння, яке допомагає розмножуватися цій рослині. Зазвичай кавуни вживають в їжу як освіжаючий десерт всередині або наприкінці літа. Кавун помилково приймають за фрукт через його значний розмір.

Томат

Завдяки відкриттю А. Болотова, яке стосується того, що томати можна вживати в їжу, ми на сьогоднішній момент можемо насолоджуватися прекрасним смаком помідорів. Протягом тривалого часу вважалося, що цією рослиною можна отруїтися. У той час помідори називали «червоними баклажанами», «любовним яблуком» і навіть «вовчою ягодою». Попри те, що помідори належать до ягідної культури, однак багато людей продовжують називати їх овочами, бо вони відмінно підходять для салатів.

Авокадо

У той час як більшість людей автоматично порівнюють цей тропічний фрукт з овочами, з ботанічної точки зору він, швидше за все, відноситься до ягід. Багаторічне дерево авокадо відноситься до сімейства лаврових, і тому його плоди можна сміливо віднести до ягідних культур.

Банан

Багато хто вважає, що банани ростуть на пальмових деревах, проте це не зовсім так. Ця рослина проростає на гігантському деревовидному стеблі, який є родичем лісових ягід. Правда, завдяки роботі селекціонерів, насіння в бананах практично відсутнє. Однак для більшості людей банани все одно залишаються фруктами, вони солодкі, ситні і відмінно підходять для корисного перекусу!

Ківі

Цю рослину також вважають фруктом, проте насправді вона відноситься до ягідних культур. Все тому, що всередині ківі є насіння, яке відмінно підходить для розмноження цієї рослини. Ківі - це велика ягода, яка нагадує картоплину.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 433 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 390 0
Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО 439 0