Новини з 1996 року

Фракцію "Поруч" просять встановити контейнери, бо зі сміттям в Європу не беруть

Ксенія Омельченко 29 вересня 2017 13:18 842 0

Мешканці вул. Гагаріна  та ЗОШ №11 потерпають від занедбаності прилеглих територій. Не в змозі вирішити питання вже багато років, небайдужі представники міської громади, мешканці будинків № 14, 16 по вулиці Гагаріна та №49/10 і 51 по вулиці Першотравневій в районі ЗОШ №11, а також батьки учнів 11-ї школи вкотре звернулися по допомогу до депутатів.

І просять вони лише про одне - облаштувати контейнерний майданчик для сміття поблизу їхніх будинків.

Дане звернення адресується депутатам ПП “Поруч”, колективною зоною відповідальності яких є кілька виборчих округів нашого міста, в тому числі і округ №30, на якому розташоване дане сміттєзвалище і мешканці якого потребують допомоги своїх депутатів.

Текст звернення громади:

Хотим обратиться к депутатам центральной части города. Живём в самом центре города, возле 11-й школы. Уже лет десять боремся со свалкой на пустыре перед школой.

При Бабаеве после наших гневных публикаций в СМИ нам помогли и расчистили вокруг школы все “гныдныки”, вывезли несколько машин мусора, спасибо ему.

С того времени ситуация с контейнерными баками не изменилась, точнее, стало ещё хуже, место с четырьмя баками для бытовых отходов жильцов окрестных домов превратилось в настоящую свалку мусора.

При ремонте бывшей 14-й школы весь мусор сваливают туда, несколько раз выгружали мусор с машин, бомжи постоянно лазят, часто всё это горит и мы, жители домов, наши дети во дворах и школьники вынуждены дышать этим ядовитым дымом.

Мы уверены, что если бы была оборудованная нормальная контейнерная площадка, то такого беспредела, как сейчас, не было бы.

Просим наших депутатов поднять этот вопрос и, наконец-то, обеспечить наш район нормальной контейнерной площадкой в нормальном месте, тем более, что место было размечено, подготовлено и даже баки переставлены на него, но потом всё вернулось обратно.

С таким отношением к мусорным свалкам в центре города нас в Европу не возьмут…

 

Зі звернення громадян стає зрозуміло, що дане питання мусується вже кілька років поспіль. Мешканці прилеглих будинків, педколектив ЗОШ №11, батьки учнів уже кілька разів намагалися достукатись до владних кабінетів з питанням наведення елементарного порядку зі сміттям навколо школи та облаштування контейнерного майданчика для сміття в зручному місці.

Питання засмічення території навколо школи порушувалося ще в 2011 році. Тоді, виключно завдяки розголосу в ЗМІ, порядок почали наводити, сміття прибрали, контейнерний майданчик намагалися перенести й обладнати, але до кінця справу не довели.

Також питання перенесення і облаштування контейнерного майданчика гостро постало вже за нинішньої влади, баки для сміття було перенесено на інше місце неподалік, але на той час воно було не облаштоване, і баки через невеликий проміжок часу повернулись на місце, де вони стоять і зараз.

На фото - місце, куди було заплановано перенести контейнерний майданчик, і яке вже кілька років не можуть обладнати.
 


 

Чи буде вирішуватися дане питання - поки невідомо. Та слід мати на увазі, що з часом клопоту в депутатів фракції “Поруч” може стати ще більше. Адже незабаром почнеться будівництво нового ЦНАПу в колишній 14-й школі. І депутатам прийдеться гарно попрацювати, аби вмовити фірму, яка виграла багатомільйонний тендер на ремонт цього приміщення, обладнати майданчик для своїх відходів.

На даний момент мешканці прилеглих будинків, педколектив 11-ї школи, учні та їхні батьки очікують розв’язання цієї багаторічної проблеми, тим більше, що один з варіантів її вирішення лежить на поверхні.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1017 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2015 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2632 0