Новини з 1996 року

Фракція партії «Укроп». Мер Кременчука Малецький боїться відповідальності

Олександр Курилов 15 лютого 2016 17:13 746 0

Депутатська фракція партії «Укроп», найбільш імовірно, теж не братиме участі в завтрашній сесії міської ради, яка проводиться позачергово з порядком дня - зміна назв 114 вулиць Кременчука.  Натомість меру Кременчука зачитають політичну заяву, в якій закличуть нашого градоначальника не боятися брати на себе відповідальність.

Про такі наміри – прийти, виступити на трибуні, зачитати заяву й піти - «Програмі плюс» розповіла керівник депутатської фракції «Укроп» у міській раді Оксана Піддубна.

«За законом, депутати міської ради вже не можуть перейменовувати вулиці міста у відповідності до Указу Президента України про декомунізацію. Відповідне розпорядження повинен підписати міський голова Кременчука сам особисто.

А по-друге, у завтрашньому депутатському рішенні відсутня пропозиція  про назву однієї з вулиць нашого міста прізвищем Героя України Ігоря Сердюка. Так само немає й іншої пропозиції - назвати одну з вулиць нашого міста прізвищем кременчужанина Печерського, який у роки Другої світової війни підняв повстання у концтаборі «Собібор». Увесь світ шанує нашого земляка-кременчужанина, а ми – ні.

Про це я завтра, на початку сесії, зроблю заяву й піду. Депутати не можуть перейменовувати вулиці. Це рішення має прийняти сам міський голова Віталій Малецький. І сама сесія, як на мене, – це просто намагання міського голови будь-що прикритися депутатами», - зазначила депутат міськради Оксана Піддубна.  

 

Теги: Перейменування вулиць

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись