Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Фотооб'єктиву для мерії за 70 тис. грн. відмовити - ноутбук військовим за 82 тис. грн. купити. Павленко так хоче

Андрій Михайленко 11 лютого 2016 12:07 1148 0

Про намір депутата міськради Ганни Павленко порушити питання про перерозподіл коштів у міському бюджету на користь потреб військових стало відомо сьогодні.

"На фототехніку для піару мера в них 80 тис. гривень в бюджеті міста є, а покупку захищеного ноутбука військовому розвіднику ще з кінця літа 2015 року здійснити не можуть!" -  обурюєються вона.

"Щоб не розглядати заявку військових на ноутбук, вирішили намалювати заяву до СБУ, що щось там не так. А потім Кравченко на засіданні робочої групи розповідає про те, що ноутбуком цікавляться компетентні органи, а тому питання по коштовному ноутбуку (зараз коштує 82 тис. гривні. - Ред.) слід зняти з розгляду групи.

Сьогоднішню армію не можна уявити без високотехнологічних тепловізорів, далекомірів, безпілотників, портативних метеостанцій, планшетів та захищених комп'ютерів. Без усього цього вся зброя середини 20 століття здається металобрухтом. 

Навіть Міноборони це визнає, а вони розказують про перевірку СБУ. Хочуть допомогти, то шукають можливості, а не хочуть - шукають причини", - пояснює ситуацію Павленко.

"Щоб швидше з'явилося бажання допомагати захисникам, будемо рубати бюджетні піар-програми для мера. Для початку розпочнемо з депутатського запиту на сесії", - ділиться депутат своїми намірами.

Слід вказати, що висока ціна захищеного ноутбука пояснюється його фізичним захистом від падіння, потрапляння води та пилу, а також - високою автономністю роботи. При такій небезпеці звичайний ноутбук має низькі шанси на "виживання". Відповідність таким вимогам захищеності є вкрай необхідною в польових умовах.

 

Виробник демонструє захист свого виробу.

 

На українському ринку ми віднайшли лише одну модель, яка пристосована до роботи в екстремальних польових умовах - Panasonic Toughbook CF-31 (головне фото до статті). Висока ціна у 81 999 гривень пояснюється багаторівневим ступенем захисту пристрою від різноманітного механічного зовнішнього впливу.

Окрім того, на апаратному рівні передбачено шифрування всіх даних, що знаходяться на ноутбуці. 

Як ми вже повідомляли, у мерії хочуть "прокачати" свій штатний фотоапарат на 80 тис. гривень

 

 

 

 

 

 

 

Теги: Політика КременчукаПідтримка оборониБюджет Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 1268 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1990 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1720 0