Новини з 1996 року

ФОТОжаби на передвиборчі плакати у стилі фільму "Гра престолів"

Андрій Михайленко 20 жовтня 2015 19:27 2096 0

Соцмережі вибухнули від набору пародій на плакати передвиборчої агітації партій, які зараз балотуються до місцевих та обласних ради.

Не виключено, що розробники вказаних фотожаб переслідували мету висміяти шахрайство, яке криється в рекламі партій, які у більшості жодним чином не торкаються у своїй агітації конкретних проблем населених пунктів, а лише червоною ниткою використовують війну на Донбасі, високі комунальні тарифи разом з низьким рівнем життя населення.

Усі ці обіцянки мало відносяться до місцевого самоврядування: питання державної політики, зовнішньої та внутрішньої безпеки, миру на Донбасі жодним чином не відносяться до повноважень мерів та місцевих рад. Прикладом можна назвати партію "УКРОП", котра "запозичила" народну назву воїнів АТО "укроп". Тут  болюча тема війни відображена у лозунгах "Бойові командири, а не паркетні генерали", "Перемога, а не контракти" та "Контракт, а не мобілізація".

У воєнній тематиці від "УКРОП" не відстає й "Свобода".

Опозиційний блок використовує "За мир та розвиток", забуваючи, що Кременчук не є прифронтовим містом, а тому його проблеми відрізняються від міста Щастя.

 

 

 

Теги: Політика КременчукаМісцеві вибори 2015

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

В Кременчуцькій бібліотеці на Водоканалі вчилися приборкувати акварель. ФОТОрепортаж 117 0
У Кременчуцькій бібліотеці пригощали гарячим глінтвейном. ФОТО 826 0
Кременчужани можуть насолодитися красою традиційних вузлових ляльок. ФОТО 869 0