Новини з 1996 року

Фото- відеофіксація порушень ПДР запрацює в серпні

Валерія Макряшина 26 січня 2018 13:10 667 0

Закон про правила паркування і фото- відеофіксації порушень ПДР зараз знаходиться на підписі в Президента. Він набуде чинності через півроку після його опублікування в офіційних виданнях.

Про нові правила паркування, про різницю між відповідальністю власника і водія розповів один зі співавторів закону №5364, Павло Фролов.

Фролов вважає, що документ, який набрав більшість голосів у Верховній Раді, буде підписаний Президентом найближчим часом.

«Закон вступає в силу через півроку після публікації. Напевно, навряд чи в січні його встигнуть опублікувати, плюс шість місяців - у серпні це буде впроваджено», - сподівається Павло Фролов.

На його думку, революційність закону - в «створенні реального правового механізму притягнення власника автомобіля до адміністративної відповідальності».

Але в цій революційності криється і його слабке місце, оскільки часто власник автомобіля і водій транспортного засобу - це різні люди.

Павло Фролов каже, що якщо мова йде про власника, який отримує «лист щастя» і розуміє, що на цій машині він не їздить, або взагалі машини немає, і він її давно продав, то в нього буде кілька інструментів. Він може знайти людину, яка керувала машиною, і внести її (за його згодою) до реєстру власників - там буде спеціальне поле «належний користувач».

Якщо це поле буде заповнено, то всі штрафи йтимуть туди.

Якщо не можна знайти цю людину або людина ігнорує, то в будь-якому випадку, якщо не буде оплати штрафів, вони будуть передані до виконавчої служби, буде винесено арешт на автомобіль.

Автомобіль буде затриманий на найближчому посту поліції, на якому є радар «Рубіж».

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 477 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1207 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 905 0