Новини з 1996 року

Форум "Мама в темі" відвідала команда юстиції Полтавщини. ФОТО

Людмила Скачко 11 травня 2019 10:10 266 0

Працівники юстиції Полтавщини взяли участь у форумі для жінок, який назвивається "Мама в темі". Захід організований громадською організацією "Клуб "Мама і Я" за підтримки Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому.

 

 

Юристи розповіли учасницям про ініціативи Міністерства юстиції України в рамках проекту "Відповідальне батьківство", які спрямовані на те, щоб українські діти стали більш захищеними, а батьки – більш відповідально ставилися до виховання малечі. Зокрема, фахівці поінформували про Закон України "Чужих дітей не буває", який  захищає права дитини на аліменти. Також відвідувачки дізналися про проект "Податкова знижка", що дає можливість громадянину України, який офіційно працює, отримує заробітну плату і сплачує податки, оплачує своє чи членів сім'ї навчання у вітчизняних закладах освіти, скористатися податковою знижкою. Її можна отримати до кінця року, наступного за звітним. Якщо таке право не використане, то воно не переноситься на наступні роки.

 

 

Крім того, мамам розповіли про ініціативу  "Муніципальна няня", в рамках якої держава здійснює щомісячну  адресну компенсаційну виплату матері, батьку або опікуну за послуги догляду за дитиною до трьох років. Розмір компенсації становить з 1 січня 2019 року – 1 626 гривень, яку сплачують за кожну дитину, якій надається послуга "Муніципальна няня".

 

 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 371 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 718 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 563 0