Новини з 1996 року

Форма носа розповість про твою особистість

pplus 15 жовтня 2019 07:35 697 0

Твій ніс здатний багато розповісти про твій характер, згідно з дослідженнями ізраїльського вченого Авраама Таміра з університету Бен-Гуріона. Результати його наукових робіт були опубліковані в журналі черепно-лицевої хірургії.

Форм носа безліч, але ось вісім основних:

Нубійський ніс

Нубійський ніс відрізняється довжиною. Спинка такого носа майже пряма, а кінчик спрямований вниз. Власники такої форми часто виявляються цікавими й дуже оптимістичними. «Нубійці» дуже стараються допомогти іншим, створити для оточуючих ідеальні умови. Люди з нубійським носом багатьом симпатичні, будь-які проблеми вони завжди вирішать.

Грецький ніс

Назва ця з'явилася в результаті спостереження за грецькими античними скульптурами. Грецький ніс дуже вузький, довгий і прямий. «Греки» не завжди люблять перебувати в центрі уваги. Вони дуже практичні й вірні своїм близьким. Таким людям дуже складно говорити про свої почуття, через це вони здаються досить замкнутими.

Гачковий ніс

Таку форму носа порівнюють із пташиним дзьобом. Спинка його зігнута, а кінчик спрямований вниз. Такі люди дуже креативні, самовіддані. Вони пристрасно готові захищати свої принципи, ризикуючи всім заради досягнення власних цілей.

Ніс аркою

Такий ніс дуже схожий на гачковий, але кінчик його ще більш загострений. Люди з таким носом — блискучі організатори. Вони завжди чесні й відповідальні у своїй роботі, завжди досягають необхідних цілей.

«Кнопочка»

Ніс цей дуже маленький і витончений. Форма є найпоширенішою. Володарі такого носа дуже спонтанні у своїх рішеннях, чим інколи не догоджають оточуючим. Ці люди мають дуже сильний характер, відразу переходять від розмов до справи. Майже завжди вони отримують те, що хочуть.

Прямий ніс

Такий ніс дуже поширений в Азії. Форма його майже ідеально пряма, трохи плоска. Кінчик заокруглений, а ніздрі досить широкі. У таких людей дуже сильний характер. Вони дуже пристрасні й темпераментні. Гнів у людей із прямим носом викликати дуже легко.

Увігнутий ніс

У такого носа на спинці є невеликий горбок. Форма ця не дуже поширена, відрізнити її від інших досить складно. Люди з таким носом відрізняються щедрістю, бажанням вирішити проблеми інших. Власники такої форми дуже чутливі, їх легко образити.

Кривий ніс

Назва не з приємних. Однак характер таких людей дуже часто виявляється м'яким і люблячим. Спинка такого носа вигнута, а кінчик заокруглений. «Кривоноси» дуже сконцентровані на тому, що вони роблять. Вони — відмінні слухачі, кращі друзі й партнери.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1236 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1889 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2382 0