ФК "Кремінь-АТО" очолив турнірну таблицю чемпіонату з Футболу за “Кубок Героїв АТО”. ФОТО+ВІДЕО

Андрій Рубан 13 вересня 2016 18:56 1461 0

Команда “Кремінь АТО” перемогла 4-0 у команди військових зв’язківців з Вінничини.
Незважаючи на те, що у нашої команди, до якої входять ветерани АТО та волонтери, немає достатнього фінансування і постійної єдиної бази для тренувань та стадіону для зустрічі команд, 11 вересня у Вінниці, на стадіоні спорткомплексу «Нива» з сучасним штучним покриттям, розпочалися матчі регулярного чемпіонату з футболу серед команд «Ліги Учасників АТО» на Кубок Героїв АТО осіннього сезону-2016 серед шести команд групи «Центр», до якої входить і команда з нашого міста.

Команда з Кременчука “Кремінь АТО ”показала вищий клас у першому матчі постійної Ліги учасників АТО і перемогла у команди “Імпульс”(м.Гайсин, Вінницька обл.) з рахунком 4-0 (О.Павлушенко - 2, С.Полюхович - 1, О.Бєлік - 1).

Перші хвилини тайму, на думку вболівальників та присутніх журналістів, здалися напруженими, так як команди вели рівну гру.
Але вже за кілька хвилин явним фаворитом поєдинку стали ветерани АТО з Кременчука. Але трохи чогось не вистачало для реалізації моментів.

“Ми вивчили тактику суперника та, скориставшись його слабкими сторонами, заслужено перемогли”, - говорить атакуючий півзахисник команди  Руслан Чернишов (№9).

Тож уже до перерви інший півзахисник Олександр Павлушенко таки забив перший гол у ворота команди діючих військових. Після перерви недовго прийшося чекати воротереві “Імпульса”, на самому початку той же №16 Олександр Павлушенко забиває другий матч. Тож після дубля кременчуцького хавбека команда з Вінничини виглядала трохи розгубленою.

Незадовго після виходу на поле командир команди Сергій Полюхович забиває третій гол, не залишивши ані єдиного шансу супернику відігратися. Натомість “кошмари” для Вінничан не скінчилися, тож четвертий м’яч з воріт команди “Імпульс” вимушені були діставати після влучного пострілу другого півзахисника Олександра Бєліка. Матч закінчився з рахунком 4-0.

Голкіперу нашої команди прийшлося нечасто ловити м'яч завдяки плідній роботі захисту кременчуцької команди.

"Два небезпечні моменти точно були, а так на тренуванні частіше граю з м'ячем", - жартома після матчу прокоментував голкіпер команди

Тарас В'юн (№1)

А інший матч цієї ж підгрупи (Ліга Центр) команд  "Ягуар" (Вінниця) та "З-й полк спецназу" (Кропивницький) з рахунком 3:0.

"Гра проходила у ввічливій і дружній атмосфері. Не було жодної жовтої картки, жодного поганого слова між гравцями та у бік арбітрів не пролунало. У грі нашої команди все ж були певні ігрові недоліки, ми їх врахуємо на майбутнє, адже ми налаштовані на перемогу в даному турнірі. Зараз ми лідируємо у нашій групі, але все ще попереду. Від імені команди дякую за допомогу:
В.Малецькому, Р. Проценку, А.Недяку, Є.Холоду, В.Таценюку, О.Яцині, С.Порчиряну, А.Безкоровайному та іншим, хто по нитці чи по дві надавав нам на сорочку", - так кореспонденту "Програми Плюс" прокоментував капітан команди і єдиний волонтер у команді Сергій Полюхович. №10

Тож кременчужани, за підсумками, стали лідерами турніру і мають усі шанси, аби “Кубок Героїв АТО” переїхав у Кременчук. Але для цього, звісно, команді необхідна підтримка. Бо щоб поїхати на гру, потрібний транспорт та заправка, харчування гравців, у разі необхідності - гроші та інше. Але іще більшого фінансування потребує зустріч у себе команд суперників. Адже це, відповідно нормам, оренда стадіону як мінімум та поселення команд-гостей у разі необхідності у готелі.

Звичайно, усіх треба ще й нагодувати. Проблем вистачає і поточних, тому команда шукає підтримки у Кременчуці. Цього разу у Вінниці все організували місцеві - зустріли, поселили у готелі, нагодували. Хіба що треба було транспортування і тут уже таки допомогли команді кременчуцькі підприємці. Щоправда, не обійшлося без пригод.

Дорогою мікроавтобус зазнав пошкоджень і назад без ремонту повертатися було неможливо.
Дякуючи командиру патрульної поліції Дмитру Кисличенку (екс-комбат у Кременчуці), який попросив добрих людей у неділю полагодити авто, щоб футболісти-ветерани АТО поїхали до своїх родин.

Наступна наша гра буде з командою «З-й полк спецназу» (м.Кропивницький) і знову на виїзді у м.Кропивницький 18.09.2016 р., о 17.00, на стадіоні «Зірка».

Фото та відео: Андрій Рубан