Новини з 1996 року

Фейсбук, Ютуб, кредити й режим таємниці. Депутати міськради й статут комунального підприємства «КТРК»

Олександр Курилов 17 травня 2018 12:43 352 0

Комунальне підприємство «Кременчуцька міська телерадіокомпанія» надалі відмовиться від спроб оформити ліцензію на телетрансляцію, однак повністю зосередить свою діяльність у Фейсбуці та Ютубі.

Також комунальне підприємство отримає право видавати свою газету. Натомість напрямок роботи комунальників залишиться незмінним.

Підприємство КП «КТРК» підпорядковано напряму міському голові Кременчука Віталію Малецькому й головним у його діяльності залишиться: «…створення інформаційної хроніки, спеціальних звітів і репортажів про діяльність Кременчуцької міської ради Полтавської області та Виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області, виконавчих органів Кременчуцької міської ради, державних органів, які діють на території міста Кременчука, депутатів рад різних рівнів…»

Це засідання депутатської комісії Кременчуцької міськради з питань ЖКГ сьогодні й розгляд питань порядку дня майбутньої сесії міськради, яка відбудеться 30 травня.

Одне з цих питань  – затвердження нового статуту комунального підприємства «Кременчуцька міська телерадіокомпанія», працівники якого – теж комунальники, але замість лопат і тракторів у них є телекамера.

Головне, що обговорювалося на засіданні комісії, –  це необхідність існування такого підприємства взагалі.

Причина тут одна - бюджет цього підприємства складає 18 мільйонів гривень на рік, натомість про справи очільників міста та депутатів підприємство інформує мешканців лише в Ютубі та Фейсбуку.  До недавнього часу новини комунального підприємства транслювало обласне телебачення, однак припинило  це робити, в тім числі й через незбалансованість таких новин.

Крім того, комунальна «журналістика» - взагалі це нонсенс і така є у Північній Кореї, Росії та Кременчуці.

З пояснень, які лунали, – статут КП «КТРК» приводиться до нового законодавства. Однак насправді в документи підприємства введено пункт для  його працівників, який забороняє робітникам  розповідати про будь-яку подію, що відбувається на комунальному підприємстві й за розголошення такої інформації працівникам загрожує відповідальність.

Інше, що є, – комунальники записали себе правонаступниками  всього, що тільки було створено в місті, зразка давно спочилого в Бозі ТТЦ «Електрон», і зрозуміло, для чого це робиться.

Щодо самого обговорення  на засіданні комісії, то на вимогу депутатів міськради  керівництво цього комунального підприємства повинне показати, скільки грошей з міського бюджету  отримано в першому кварталі й головне – куди ці гроші пішли?

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись