Новини з 1996 року

Феномен: вже й снігу немає, а дороги в місті, особливо в Крюкові, геть погані. На хороші немає грошей

Валерія Макряшина 14 січня 2020 10:10 988 0

Грошей немає, але ви тримайтеся. Такою "мантрою" і обіцянками роками годує наша влада кременчужан, особливо мешканців околиць Кременчука, яких запевняли, що житимуть вони, як у казці.  У казці про роздовбане корито замість трьох бажань.

Напевно, ні для кого не є секретом величезна проблема з дорогами та тротуарами  в Кременчуці. Про відсутність таких на околицях нашого міста, зокрема в Крюкові, не раз і не два писали ЗМІ, зазначали в соцмережах громадяни.

Але.

У коментарях до їхніх постів і матеріалів спеціальні коментатори від мера Малецького запевняли, що це все брехня, фото роздовбаних доріг не з Крюкова, натомість там усе шикарно й траса рівненька, немов у Об'єднаних Арабських Еміратах.

Але.

Пропозиції зустрітися й показати такі ідеально вилизані вулиці (де як мінімум пройшовся грейдер) боти або ігнорували, або знову ж таки обіцяли. Офіційна відповідь від чиновників не змусила себе чекати.

Грейдером на вулицях Крюкова, зокрема на вулицях Трьох Космонавтів, Самойлівській, Єфремова, провулків Шкільному та Спаському, ніхто не пройшовся. Обмежене фінансування.

І це зрозуміло, бо всі "зайві" кошти, які були в міському бюджеті і які могли б піти на ремонт доріг, пішли на різнокольорову газету мера Малецького, в якій ці дороги та їх неймовірно жахливий стан навряд чи згадають. 

Крім того, виявляється, що працівники КП "ШРБУ" працюють за стислим графіком роботи й робити щось на Правобережжі немає можливості. 

Але. 

 

 

Як зазначив у своєму листі заступник міського голови Валерій Декусар, звернення громадян із приводу поганих доріг у Крюкові буде розглянуто при формуванні графіка робіт вулично-шляхової мережі на 3 квартал цього року. 

Але.

Як показує практика, не факт, що дорогами в Крюкові займуться, бо обіцянки - то справа безкоштовна, а ось де гроші на ті ремонти брати? 

Що вже казати про далекий 2016 рік, коли міський голова Малецький гуляв по Крюкову та обіцяв жіночці нові смiтники для зручності прибирання тощо. Навіть дав відповідне доручення, але ні смітників, навіть клумба зникла. Містика...

Така ж сама, як і дії нашого мера, які, може, і є, але їх ніхто, крім КП "КТРК", не бачить. Ми ж чуємо лише обіцянки.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 210 0
Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО 228 0
Місто не може — область допоможе: у Кременчуцькому шпиталі були і концерт, і премії, і квіти. ФОТО 400 0