Новини з 1996 року

Фемен йде до нього. Нардеп Шаповалов за жінок, за побиття дітей та сексуальні домагання

Олександр Курилов 07 грудня 2017 13:26 403 0

Кременчуцький нардеп Юрій Шаповалов заплутався в жінках та домашньому насильстві над дітьми. Однак наш нардеп категорично виступає за рівні права жінок та чоловіків під час служби в ЗСУ.

Це останнє голосування нашого нардепа в парламенті, коли спочатку Юрій Шаповалов не підтримав переслідування по закону сексуальних домагань до жінок, за що чиновників у нашому міськвиконкомі тепер виганятимуть із роботи. Так само пан Юрій не підтримав посилення відповідальності за побиття дітей. І мова тут про закон України „Про запобігання та протидію домашньому насильству”.

Втім, сказати, що наш нардеп став лютим ненависником усіх жінок теж не можна. Зокрема, за інший закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків під час проходження військової служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях» він проголосував.  

Чому ж так і звідки такі вподобання нашого нардепа, коли він відмовляється від захисту прав жінок у побутовому житті, але не проти, аби термін служби жінок по контракту в ЗСУ було урівнено з чоловіками й підвищено на 15 років?

У репортера тільки одна думка з цього приводу: вочевидь, наш нардеп переживає внутрішні проблеми. Бо, з одного боку, урівнювати права жінок і чоловіків потрібно. Однак, якщо їх урівняти повністю, то що тоді буде з народжуваністю?    

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись