Новини з 1996 року

Фахівці назвали три каші, які найбільше шкодять здоров'ю людини

pplus 21 березня 2019 06:51 187 0

Не всі крупи однаково корисні для нашого організму, властивості деяких з них - переоцінені.

Хоча лікарі навперебій кажуть про користь злакових і каш взагалі, дієтологи в один голос стверджують, що насправді каші не такі корисні, як здається. Особливо виділяють три крупи, користь яких дуже перебільшена.

Манна крупа

На першому місці - манна каша. За словами фахівців, у ній багато крохмалю й мало білка. Крім того, в ній міститься багато глютену, який провокує алергію в дітей і заважає повноцінному засвоєнню заліза та вітаміну D.

Рис

На другому місці крупа, яка користується великою популярністю в країнах Азії, причому як Східної, так і Західної. Це рис. Дієтологи відзначають, що білий шліфований рис дуже шкідливий для організму, так як у ньому залишається дуже багато крохмалю. А всі корисні речовини зникають.

Вівсянка

Крім того, у список потрапила дуже популярна ранкова крупа - вівсянка. Здавалося б, їж вівсянку на сніданок - і будеш здоровий. Але все не так просто, як здається. За словами дієтологів, сніданок зобов'язаний насичувати організм до обіду, а вівсянка не може робити цього через низький вміст білка.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись