Новини з 1996 року

Фірма звільненої в рамках люстрації Людмили Середи знову обслуговуватиме медзаклади Кременчука

Валерія Макряшина 08 лютого 2019 14:30 899 0

Скільки бюджетних коштів у цьому році витратять на юридичні послуги комунальні медичні установи Кременчука й, зокрема, новоутворене комунальне некомерційне медичне підприємство "Кременчуцький міський стоматологічний центр"?

Так на початку 2019 року декілька закладів охорони здоров’я (починаючи з дитячої лікарні та закінчуючи Кременчуцьким стоматологічним центром) укладали угоди про надання юридичних послуг з ТОВ "Юридична консультація "ЛіАС".

Договір з цією фірмою уклало й Комунальне некомерційне медичне підприємство "Лікарня відновного лікування" (на суму 80 000 грн), КНМП "Кременчуцька міська дитяча лікарня" (50 000 грн), КНМП  "Лікарня інтенсивного лікування "Кременчуцька" (90 000 грн), КНМП  "Кременчуцька міська лікарня "Правобережна" (80 000 грн), КНМП "Кременчуцький перинатальний центр II рівня" (80 000 грн), КМП "Лікарня Придніпровська" (80 000 грн) та, як не дивно, Комунальне некомерційне медичне підприємство "Кременчуцький міський стоматологічний центр". Останнє за юридичні послуги  у 2019 році заплатить фірмі 70 000 грн. 

 

 

Та договір з фірмою, що уклало Комунальне некомерційне медичне підприємство "Кременчуцька перша міська лікарня ім. О.Т.Богаєвського" (на суму 80 000 грн), є єдиним опублікованим на порталі закупівель Clarity Project.  

Загалом вказані заклади перерахують фірмі 610 тисяч гривень. 

Що ж це за фірма з надання юридичних послуг, здогадатися не важко, бо вона вже досить відома в Кременчуці. Передусім тим, що не перший рік працює з місцевими медзакладами, й тим, що не вперше потрапляє в поле зору кременчуцьких активістів і ЗМІ. 

Згідно з інформацією аналітичного сайту "YouControl", ТОВ "Юридична консультація "ЛІАС" зареєстрована 25.08.2015 року. Її керівником та єдиним засновником є Середа Людмила Олександрівна. 

 

 

Відповідно до публікацій у місцевих ЗМІ та сайту прокуратури, Середа Л.О. працювала першим заступником прокурора м. Кременчука. У 2015-му році її було звільнено за результатами перевірки в рамках Закону України "Про очищення влади".

"За результатами проведеної перевірки встановлено, що до першого заступника прокурора міста Кременчука Полтавської області радника юстиції Середи Людмили Олександрівни застосовується заборона, передбачена частиною третьою статті 1 Закону України «Про очищення влади»  на основі критерію, передбаченого пунктом 12 частини 2 статті З цього Закону", - повідомляється на сайті прокуратури Полтавської області. 

Простіше кажучи, Людмила Середа не пройшла перевірку на люстрацію. Але цей факт не завадив їй добре заробляти сьогодні.  

Нагадаємо, саме Людмила Середа за часів Революції Гідності погодила повідомлення про підозру тодішньому політичному активісту Сергію Полюховичу та іншим майданівцям, яких було звинувачено в захопленні будівлі міськвиконкому.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись