Новини з 1996 року

Фірма з податковим боргом може виграти в Кременчуці тендер сторіччя - на 194 млн грн

Валерія Макряшина 19 вересня 2019 13:45 1572 0

У тендері сторіччя з капітального будівництва рентгенодіагностичного кабінету в Кременчуцькому онкологічному диспансері - зміни. І є попередній переможець...

Нагадаємо, на початку вересня Департамент будівництва Полтавської ОДА оголосив про тендер на загальні роботи з будівництва в нашому міському онкодиспансері спецлабораторії з двома апаратами – комп’ютерної томографії та магніто-резонансної томографії, які будуть бюджетними.

За це "диво" в департаменті запропонували 194 мільйони 769 тисяч 63 гривні. 

Відповідна інформація оприлюднена на сайті відкритих закупівель "Prozorro". В аукціоні, як уже відомо, беруть участь лише дві фірми й офіційно "не наші", тобто зареєстровані не в Кременчуці. Натомість одна з них має в нашому місті тісні, як-то кажуть, зв'язки.

І так сталося, що саме вона, найбільш вірогідно, й переможе, бо запропонувала за свої послуги меншу суму. Але про все по порядку.

 

Перша – будівельна фірма "Оконіка" із села Войнівка Олександрійського району сусідньої Кіровоградської області запропонувала за свої роботи по об'єкту 194 млн 518 тис 327,94 грн. 

Фірма належить приватному підприємцю Андрію Щербаку, дружина якого має в Кременчуці рекламно-інформаційний сайт. До речі, журналісти, які наповнюють сайт новинами міста, майже не висвітлюють його політичне життя.

Сама ж фірма "Оконіка" вже неодноразово надавала свої послуги різним управлінням виконкому Кременчуцької міськради,  і з останнього - здійснювала капремонт спортивної зали в школі №8, проводила заміну вікон у місцевій школі в Потоках та в ліцеї №30 "Олімп" у Кременчуці.

Також ТОВ "Оконіка" здійснювала капітальний ремонт у Міському будинку дитячої та юнацької творчості, що по вулиці Миколи Залудняка, 14.

Саме цим ремонтом підприємство, напевно, пишається найбільше, бо саме його Андрій Щербак подав у документації як приклад.

Із документації стало відомо, що фірма "Оконіка" має в бригаді 7 працівників, зокрема це монтажники-будівельники. Всі мають чималий досвід роботи. 

Крім того, Андрій Щербак, директор ТОВ "Оконіка", в акті заявив, що не має боргів і фактів порушень законодавства. При цьому на його фірмі, за даними платформи "Сlarity-project", уже місяць "висить" так званий податковий борг - 354 тисячі 812 гривень. 

 

 

Друга фірма - ТОВ "Агроімпульс 2016" із Хорольського району запросила трохи більше, ніж ТОВ "Оконіка", - 194 млн 538 тис 571,42 грн. Тож вона, мабуть, і пролітає, як фанера над Парижем.

 

 

Згідно ж із документацією, ситуація не дуже оптимістична. Тоді як ТОВ "Оконіка" має лише 7 робітників у бригаді, ТОВ "Агроімпульс" - аж 16, серед яких є навіть маляри та штукатури. Зазначимо, що такими працівниками (не)кременчуцька фірма не багата.

Також директор ТОВ "Агроімпульс 2016" Олександр Гніденко зазначив у документації, що його фірма виконувала капремонт у Глобинському районному суді, але це все формальності.

Тут вирішальною стала кінцева грошова пропозиція обох фірм. Остаточну крапку в цьому питанні - хто ж здійснюватиме будівницвто - поставить тільки управління будівництва, ахітектури та ЖКГ Полтавської ОДА. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1293 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1965 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2522 0