Новини з 1996 року

Фірма, якій виповнилося 12 днів, покладе тротуар у центрі Кременчука майже за 2 млн грн

Валерія Макряшина 17 лютого 2020 16:50 2112 0

На вулиці Академіка Маслова, що в центрі Кременчука, невдовзі буде новий святий тротуар, який омолоджуватиме кременчужан, коли вони будуть ним прогулюватися, і дай Бог, робитимуть вони це щодня. Інакше важко пояснити, чому капремонт 260 метрів тротуару з обох боків обійшовся нашому місту майже у два мільйони гривень. 

Відповідно до оприлюдненої на сайті відкритих закупівель Prozorro інформації, кременчуцьке управління житлово-комунального господарства уклало сьогодні, 17 лютого, цікаві договори.

 

 

Перший - на суму 1 мільйон 148 тисяч 676, 63 гривень на послугу з капітального ремонту тротуару по вулиці Академіка Маслова, від вулиці Соборної до вулиці Івана Мазепи (з непарного боку), тобто там, де знаходиться Перша дитяча поліклініка.

Інший - на аналогічні роботи з протилежного боку, де, до речі, бар, два супермаркети тощо, - на загальну суму 800 тисяч 922,14 гривень. Який клаптик тротуару виділять у цьому випадку - невідомо, бо зона, прилегла до магазинів, якою ті опікуються, наразі в нормальному стані. 

 

 

Підряди взяла фірма підприємця Святослава Вернера "ОВЕРС", яку обрало управління ЖКГ у Кременчуці самостійно. Аукціону не було, бо сума на роботи стабільно допорогова (у стилі наших чиновників).

Але ось у чому прикол. 

Фірмі, яка взяла "солодкі" підряди й буде до вересня 2020 року робити "золоті тротуари" в центрі Кременчука, якщо вірити відкритим у мережі даним, лише 12 днів із дня реєстрації.  І сьогодні в неї так звана "посвята" - ТОВ узяло свої перші підряди й одразу на таку кругленьку суму.

 

 

Розмір статутного капіталу ТОВ "ОВЕРС" теж бажає кращого - лише одна тисяча гривень. Також геть невідомо, що ця фірма вміє і який у неї штат. 

Але наші чиновники більше знають, кому довіряти в Кременчуці дороги й тротуари, ганебний стан яких тому є прямим доказом, і судові справи стосовно фірм-підрядників, які цими тротуарами раніше займалися, також. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 544 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 811 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 864 0