Новини з 1996 року

Фірма сина Калашника зацікавила слідчих податкової. ДОКУМЕНТИ

Андрій Михайленко 14 серпня 2015 17:00 2274 0

Причина інтересу - в 2014 році ТОВ "Укрбудкомсервіс", де Калашник Євген є засновником та підписантом, мало взаємовідносини з ТОВ ВТБП «Будкон», яке, на думку слідчих, допомагало іншим підприємствам уникати сплати податків.

Вказане твердження випливає зі змісту ухвали слідчого судді Крюківського районного суду міста Кременчука від 27 березня цього року по кримінальному провадженню  № 32014170090000003 за фактом ухилення від сплати податків у сумі 2,169 млн. гривень  службовими особами ТОВ "Феррострой", яке має ту ж саму прописку, що й Полтавський ГЗК.

В ухвалі суду від 27 березня вказано, що слідчий звернувся з поданням про доступ оригіналів документів ТОВ "Будкон" (код ЄДРПОУ - 37528591), підприємства, завдяки якому жевагівський ТОВ "Феррострой" намагався уникнути сплати податків.

У клопотанні до суду слідчий докладно виклав схему уникнення від сплати податків за участю "Будкон" (яку ми наводимо в додатку до статті: виділена чорною рамкою), яка на папері виконувала роботи в двох різних місцях одними й тими ж робочими руками, задля чого в ідеалі треба мати обладнання для телепортації.

Окрім ТОВ "Феррострой"  взаємовідносини із  ТОВ "Будкон" також мала фірма молодшого Калашника ТОВ "Укрбудкомсервіс", де останній є засновником та підписантом з 20.08.2013 року. Закономірно, що у слідчого виник професійний інтерес до бізнесу Калашника.  На підтвердження своїх слів подаємо нижче  скріншот із сайту ЄДРПОУ. 

 

 

Слід зазначити, що окрім фірми пана Калашника, послугами ТОВ "Будкон", яка на папері може займатись телепортацією своїх працівників, в 2014 році скористались також  кременчуцькі промислові гіганти, такі як: вагонобудівний завод, міськмолокозавод, будфірма "Центр ЛТД", нафтопереробний завод. 

Слід вказати, що слідчий та прокурор підтримали своє подання, а суд в ході довгих роздумів відмовив у доступі до документів по бізнесу кременчуцьких промислових гігантів та фірмі пана Калашника. 

Сама ж ТОВ "Будкон"  відома для нас вперше. Відмітимо лише те, що при значних обсягах  роботи даного підприємства, останнє має екстремально малий статутний капітал у 950 гривень, що на нашу думку виглядає підозрілим. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Теги: Економіка КременчукаПригоди Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 206 0
Концерт «Дизель шоу» в Кременчуці зібрав аншлаг. ФОТО 379 0
"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 612 0