Новини з 1996 року

Фірма "Київміськбуд-1" судиться з мерією за недобудови на "Озерному": хочуть 30 млн. гривень

Андрій Михайленко 19 січня 2017 15:14 590 0

Про це стало відомо від віце-мера з питань будівництва Дмитра Кравченка.

Такий стан речей у свою чергу може певною мірою вплинути на розподіл та надання земель цього району АТОвцям.

Відомо, що «Київміськбуд-1» вимагає від міської влади Кременчука 30 мільйонів гривень.

Стільки, на думку адміністрації підприємства, яке є правонаступником будівельної корпорації «Столиця», їм винні за фундаменти на території мікрорайону «Озерний». 

За словами Кравченка, справа зараз знаходиться в суді. Заступник міського голови сподівається, що колись земля «Столиці», на якій розташовані вищезгаданий фундамент, усе-таки повернеться в запаси міста.

«Тільки після цього інвестор зможе будувати будинки і частину квартир передати місту, а відповідно - пільговикам», - вважає віце-мер.

Нагадаємо, мікрорайон «Озерний» - це 87 га в районі колишніх артскладів.

Ця земля була передана корпорації кілька років тому  за часів керівництва містом Миколи Глухова.

Тоді планувалося, що будівельна корпорація створить мікрорайон з житловими будинками і об'єктами інфраструктури. Частина житла буде передано місту, а частину корпорація буде продавати. Однак запланованому не судилося бути реалізованим на практиці. Через деякий час корпорація збанкрутувала, так і не виконавши інвестиційної угоди з Кременчуком.

Читайте також: Земля для воїнів АТО у 977 ділянок й не тільки. ДЕ і СКІЛЬКИ

А пізніше «Столиця» була викуплена київським підприємством «Київміськбуд-1» - одним з підрозділів холдингу «Київміськбуд», яке у вересні минулого року привернуло увагу через зіткнення її представників з активістами й мешканцями Святошинського району міста Києва.

Варто відзначити, що саме підведення комунікацій у мікрорайоні «Озерний» раніше називали дуже витратним у зв'язку з великою віддаленістю мікрорайону від основних мереж міста і особливістю рельєфу.

 

 

 

 

 

Теги: Політика КременчукаЕкономіка Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись