Новини з 1996 року

Фірма-фігурант у кримінальній справі взяла підряд на благоустрій парку "Юність". Коштуватиме 10 млн грн

Валерія Макряшина 12 травня 2020 12:40 1529 0

Кременчуцькі комунальники вдруге оголосили тендер на комплексний благоустрій парку "Юність", що розташований на Раківці, торги по якому вже майже завершені і вже відома фірма-переможець, яка отримає багатомільйонний підряд.

Зазначимо, що перші торги за аналогічним тендером, оприлюдненим на сайті відкритих закупівель Prozorro у минулому році, були відмінені через допущені помилки у тендерній документації учасниками. Найімовірніше, питання було в коштах, яких на цей благоустрій на той момент не назбирали. 

Другий тендер було оголошено 10 березня цього року. Сума, яку планувало виділити на парк комунальне виробниче підприємство "Кременчуцьке міське управління капітального будівництва", становила 11 млн 258 тис. 485,20 грн, але після проведення аукціону вартість робіт була знижена на 56 тис. 292,43 грн і наразі складає 9 млн 942 тис. 840 грн. 

Саме таку суму запропонував потенційний переможець у торгах - ПП "ПЕРША УКРАЇНСЬКА БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ", що зареєстровано в місті Світловодськ Кіровоградської області майже 2 роки тому. 

Варто зазначити, що інша фірма, а саме ТОВ "ОТЕКО", яке зареєстроване в селищі Машівка Полтавської області, запропонувало ще меншу суму за свої роботи, але її пропозиція чомусь була відхилена. 

Відповідно до тендерної документації, роботи з благоустрою парку "Юність" повинні завершитися до 31 грудня 2021 року. 

Варто відмітити, що фірма-потенційний переможець у тендері ПП "ПЕРША УКРАЇНСЬКА БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ" наразі є фігурантом у кримінальній справі за фактом привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем. 

"Під час досудового розслідування встановлено, що службовими особами ПП «Перша Українська будівельна компанія» (код ЄДРПОУ 42144581) та посадовими особами відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області привласнено бюджетні кошти шляхом внесення недостовірних відомостей до актів виконаних робіт при будівництві футбольного мінімайданчика зі штучним покриттям на прибудинковій території опорного закладу Омельницької ЗОШ І-ІІІ ступенів в с. Омельник Кременчуцького району", - йдеться в ухвалі суду (скріншот ухвали можна побачити під головним фото). 

Але навіть це не завадило фірмі отримати підряд, що вже казати про наявність у неї на момент аукціону конкурента з більш вигідною пропозицією на роботи з благоустрою. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2558 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3025 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3463 0