Новини з 1996 року

Фірма екс-заступника мера Погрібного цьогоріч натендерила з бюджету на саджанці 3,5 млн. гривень

Андрій Михайленко 25 квітня 2017 18:17 1111 0

Згідно з даними порталу публічних закупівель "Прозорро", підприємство екс-чиновника ТОВ "Голландські троянди" цього року стало переможцем двох тендерів (однорічні та багаторічні рослини) на загальну суму 3 498 353 гривні, які проводили представники комунального підприємства "Благоустрій Кременчука".

Інформація про укладені договори на поставку посадкового матеріалу ще не оприлюднена, але в самих проектах угод зазначається, що саджанці мають бути надані протягом березня-листопада 2017 року. Такі обставини наводять на думку про штучність організованих торгів при заздалегідь визначеному постачальникові саджанців.

За 2,2 млн. гривень переможець торгів ТОВ "Голландські троянди" до листопада 2017 року має поставити посадковий матеріал таких багаторічних рослин:

- саджанці хвойних дерев із закритою кореневою системою - 216,

- саджанці листяних дерев із закритою кореневою системою - 454,

- саджанці щеплених листяних дерев із закритою кореневою системою - 368,

- троянди - 1100,

- розсада багаторічних квітів - 2506,

- саджанці листяних кущів із відкритою кореневою системою - 420,

- саджанці листяних кущів із закритою кореневою системою - 3838,

- саджанці хвойних кущів із закритою кореневою системою - 217.

Усі саджанці мають бути або з грудкою землі, або вкорінені у контейнери відповідного розміру. Постачальник зобов’язаний  вжити заходи щодо запобігання пошкодженню крон та пересиханню коріння дерев.

Крім того, за 1,298 млн. гривень ТОВ "Голландські троянди" до кінця листопада мають поставити 104,1 тис. штук квітів 51-го найменування. При цьому саджанці багаторічних квітів повинні бути заздалегідь висаджені та вкорінені в контейнері відповідного розміру

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних-осіб підприємців, керівником та підписантом ТОВ "Голландські троянди" з 22.09.2014 року є екс-заступник мера Погрібний Андрій Михайлович.  

Докладніше зі специфікацією посадкового матеріалу можна ознайомитись ТУТ (дерева та кущі) і ТУТ.

Єдиним конкурентом "Голландських троянд" на торгах на поставку дерев і кущів була київська ТОВ "Грінсад", а на торгах по квітах - ФОП Лейвіна І.Б. Обидва конкуренти пропонували вищу ціну за свою продукцію, ніж підприємство колишнього першого віце-мера Кременчука.

Для порівняння слід вказати, що позаминулого 2015 року фірма "Голландські троянди" на тендерах підприємства "Благоустрій Кременчука" натендерила 2,3 млн. бюджетних гривень.

 

 

Теги: Економіка КременчукаТендери Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1593 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1673 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1589 0