Новини з 1996 року

Фіолетова влада не шанує бійців АТО, але добросовісно дерибанить їх землі та гроші

Марина Баніт 04 квітня 2017 12:50 662 0

На сесії міської ради студентам розповіли, як треба робити, а як не треба.

На сесій міської ради були присутні студенти – майбутні фахівці з галузі управління. Тож мер не оминув увагою молодь та попередив перед виступом Оксани Піддубної, що вони з депутатом навчалися на одній кафедрі, тому вона прийшла аж з 6 запитами та 2 заявами. Як завжди, палкі  стосунки міських діячів вийшли на волю, і Малецький запропонував студентам дивитися, як треба робити, а як не треба. Але Піддубна, яка в цю мить уже дійшла до мікрофонів, уточнила, що треба робити, як вона, і не треба - як мер.

Промова пані Піддубної була про те, що представники влади не прийшли на День Українського добровольця на урочисту ходу 14 березня 2017 року. Свято встановила Верховна Рада і в цей день кременчужани вшановували пам’ять та висловлювали подяку усім тим, хто за власним бажанням раніше та зараз захищає Україну від загарбника добровільно, ризикуючи власним життям.  

Кременчужани йшли по місту смолоскипною ходою. Але, як зазначила Піддубна, вона не помтила керманичів міста. Вона припустила, що хода не відповідала їхнім інтересам, день був вихідний, тож у них були свої плани,  такі як відпочинок за кордоном мера та народного депутата.

Далі вона припустила, що представникам влади було соромно дивитися у вічі добровольцям, і тому вони ховалися. Сором цей був викликаний через добросовісний дерибан земель та людських грошей, що мали б належати людям.

Тож Піддубна попросила, якщо не на дні вшанування, то хоча б у міськраді згадувати добровольців, а не віддавати свої голоси на користь «кіпського фіолетового патріота та його оточення».

Вона зазначила, що одним з наступних питань під №31 буде подовження народному депутату оренди ділянки землі за 4 гривні за метр квадратний за місяць, натякаючи на те, як вирішують питання фіолетових та як ставляться до бійців АТО.

 

    

Теги: Сесія міської ради

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 420 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 542 0
У Кременчуці Хеловін провели «з вітерцем», і дощ цьому аж ніяк не завадив. ФОТОрепортаж 1047 0