Новини з 1996 року

Фіолетова драма у Кременчуці. Рейтинг мера Віталія Малецького завис на найнижчій позначці довіри

Олександр Курилов 18 грудня 2016 10:51 1848 0

Рівень довіри мешканців Кременчука до міського голови Віталія Малецького не перевищує 15 відсотків, з якими він починав рік тому свою діяльність на найвищій посаді міста.

Читайте також: Мер Малецький обійшовся кременчужанам на 35 % дорожче, ніж киянам Кличко, а полтавчанам Мамай

Натомість перший прилюдний звіт Віталія Малецького, який він з успіхом забалакав, замість вибудовування діалогу з мешканцями міста, авторитет міського голови перед кременчужанами не підвищив.

Це обговорення на кременчуцьких сторінках у Фейсбуку минулотижневого звіту міського голови Кременчука, де серед усіх відгуків про роботу мера за рік – жодного позитивного.

Над чим сміємося?

А першим, над чим насміхаються мешканці Кременчука, – так це над відсутністю мінімального рівня  культури у представників команди агітаторів міського голови. Зокрема, над тим, як люди похилого віку з команди Малецького зустрічали присутніх на  його звіті показом дуль.

Читайте також: Кременчужани надавили на мера Малецького з оплатою за тепло у квартирах. Ужалили серйозно

«Який мер, такі й виборці, або звіт міського голови очима виборців», - зазначає з цього приводу учениця однієї з міських шкіл Олександра Гаєвська.

Натомість мешканка міста Karina Magda додає:  «Малецкий, я надеюсь, тоже в кармане дулю держит. Так же вроде делают, когда врут?
А то совсем не по-божески будет».

Інші користувачі соціальних мереж підозрюють, що все це – не спроста, а в команді міського голови є збоченці.

Про що застерігають користувачі мереж молоде покоління, так це висловлюють свої застереження до нинішніх представників Молодіжного парламенту міста, зауважуючи, що їхня доля буде така ж – бігати за 200 гривень на вистави з назвою «Звіт міського голови».

Втім оцінки виступу міського голови Кременчука Віталія Малецького про його діяльність теж пролунали.

Кременчужанка Lydia Shevchuk пише: «Бабулин мэр, что говорить, работают звенья пенсионеров, ужас как стыдно было слушать вранье мэра».

Обговорення діяльності міського голови, яка кременчужан не вразила й позитивних емоцій не додала, настільки є жорстким, що вже й сам винуватець – мер Віталій Малецький - не витримав, але почав розповідати в Інеті про свою біографію.

Зокрема про те, що його батько з села Турбаї, а там, як відомо, селяни дуже жорстко боролися за справедливість.

Читайте також: «Дуля від бабусь Малецького». Мер відзвітував про рік своєї роботи, за яку визнаний бездіяльним

«Доброго вечора! Доброї ночі! Не треба писати образливих речей. З американського Техасу важко розуміти глухі села Глобинського району! Але в них (у Техасі) свій форт Аламо був на 100 років раніше! В 1789 році селяни Турбаїв робили те, що Майдан робив», - зазначає у відповідь кременчужанам міський голова Виталий Малецкий.

Його раптовий  натяк про Техас для розуміння читачів – це черговий випад у бік своєї куми й депутата міськради Оксани Піддубної, родичі якої живуть у цьому штаті США.

Про що слід додати – кременчуцький міський голова пропонує своїм противникам його підтримати, бо… «5-10 років і геополітика зміниться. Ви або ПОРУЧ або повз», - відповідає мер міста своїм критикам…

Загалом цікава суперечка в мережі, коли міський голова Кременчука вимушений сідати за комп’ютер сам, аби хоч якось втримати свій авторитет, який за рік зазнав немалих втрат.

Нині ж від Віталія Малецького, який поки що не зміг нічого зробити з громадською думкою, – це його заяви про зміни, а всі, хто проти його змін, – це залишки старої системи.

Які підсумки Інтернет–дебатів?

А вони ж такі – міському голові Кременчука пропонують працювати чесно і відкрито. Тобто працювати так, як сам мер не вміє й не бажає.

Ще  йому пропонують покинути колишнього представника партії Януковича у парламенті – нашого нардепа Юрія Шаповалова.

Інше, про що говорять меру міста, – з таким рівнем корупції, яка у нього є сьогодні, до кінця терміну своїх повноважень він не добуде. Люди винесуть його з мерії раніше.

А як з цією корупцією  нашому меру боротися, якщо міський голова Кременчука витратив на вибори 20 мільйонів гривень не своїх коштів і тепер йому все потрібно повернути й одночасно мати перед кременчужанами нормальний вигляд, – жоден з кременчуцьких користувачів Фейсбуку на це питання не відповів.

 

 

Теги: Політика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1304 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1976 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2543 0