Новини з 1996 року

Фіолетові боти захопили Фейсбук, або Як нардеп Шаповалов фейками турнір з боксу спонсорував. ФОТО

Валерія Макряшина 16 травня 2019 11:06 1096 0

Підтримка нардепа від Кременчука Юрія Шаповалова - фейкова. 

Це стверджує депутат Кременчуцької міської ради Оксана Піддубна. 

Зокрема вона заявляє, що народний депутат Шаповалов, який з'являється в Кременчуці кілька разів на рік лише для того, щоб усміхнутися на камеру провладного ТБ, сам створив собі популярність у соцмережах, точніше купив. Бо на пост про дороги, викладений на власній сторінці нардепа, у коментарях відразу з'являється купа задоволених. З їх слів, живуть кременчужани в раю й усім задоволені. Більше того, "кременчужани", на диво, все розуміють. Наприклад, високі зарплати чиновників, надвисокі тарифи на комунальні послуги тощо. 

Тож Оксана Піддубна винайшла інструкцію, як виявити та прибрати фіолетового бота з мережі Facebook. Також вона з'ясувала, чому ботів утримує "нардеп-крадій Шаповалов". 

"Начебто справжня людина «Ed Mishenkо», на вигляд - сміливий хлопець, на фото – спортсмен, який активно підтримує нардепа Шаповалова, почав мені погрожувати в коментарях. 

Я відреагувала на його коментарі і 09 квітня 2019 року подала заяву в Кременчуцький відділ поліції.

І що ви думаєте після цього трапилося? 

БОТ спочатку втік з коментаторів, а потім взагалі зник, наче й не було!

Як зазначається у відповіді поліції, сторінка «Ed Mishenko» (з якої так активно в коментарях вболівали за Шаповалова та його посіпак-крадіїв) – ФЕЙКОВА, яку зі страху було видалено, як тільки-но я опублікувала пост у ФБ, що подала заяву в поліцію.

Цікавим є те, що «ЕДДІ» повідомив про те, що він отримував спонсорську допомогу від нардепа Шаповалова (фото додається). 

Впевнена, що саме за це він і мав брехати та погрожувати мені в коментарях (як це зараз робить троле-ботоФЕРМА, створена владою, яка налічує вже під сотню ботів і тролів)", - написала Оксана Піддубна.

 

 

"Читаючи коментарі, Ви маєте розуміти, що серед нас є багато тролів та створених цими тролями фейкових сторінок, які своїми брехливо-брудними коментарями намагаються відволікти вас від головної теми – ЯК НАГЛО та В ЯКИХ РОЗМІРАХ ВАС ОБКРАДАЄ ФІОЛЕТОВА ВЛАДА під керівництвом ШАПОВАЛОВА руками його ручного мера Малецького та слухняного депутатського корпусу (а це вже відповідь на питання: ЧОМУ ж нардеп-крадій оплачує весь цей бруд).

Ну а ВИ, БОТИ та ТРОЛІ корупційної влади, БУДЬТЕ УВАЖНІ, бо законодавство дозволяє з вами боротися!

ВИСНОВОК: основний електорат Шаповалова – БОТИ і ФЕЙКИ (здається, цим кнопкодав тішиться).

Детально про подану мною заяву в Кременчуцький відділ поліції:

https://www.facebook.com/piddubna/posts/2181737328575141", - звернулася депутатка до кременчужан. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 961 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1796 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 825 0