Новини з 1996 року

Еріка, Нотта, Ріка та Джамал: на Полтавщині живуть малюки з неординарними іменами

Валерія Макряшина 28 травня 2020 11:10 944 0

Найпопулярнішими іменами на Полтавщині з початку 2020 року для дівчаток є Софія, Анна, Єва та Марія. Серед хлопчиків – Богдан, Артем, Іван та Тимур.

Про це повідомляє видання "poltavske.tv"з посиланям на  Північно-Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції.

Подружжя Сюзанна та Олександр Марченки також чекають поповнення в сімʼї. Коли дізналися про стать дитини, з іменем визначились майже відразу.

"Це якось було по кліку, просто Маша, класно, навіть не пригадаю, хто перший вирішив. Це якось вийшло загалом само по собі. Нам більше в душу нічого не потрапило. Ми як сказали майбутнім бабусям, то вони також іншого імені не бачили", – розповіли майбутні батьки.

Натомість найрідкіснішими іменами для дітей на Полтавщині з початку року стали Віолетта, Еріка, Нотта, Ріка, Джамал, Платон, Оскар та Рустам.

"Але треба розуміти перспективу того, що у дітей мовленнєві можливості можуть бути обмежені. Імʼя, яке складно вимовляти, може затруднювати вимову для дитини. Адже імʼя – це найважливіше слово, яке людина може почути, тобто коли я чую своє імʼя, я активізуюсь вас слухати", – розповіла Антоніна Радченко, психолог.

З початку року на Полтавщині народилися понад 3 тисячі малюків. Батьки повинні зареєструвати новонароджену дитину в органах державного регулювання не пізніше одного місяця від дати народження.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 332 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 694 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 544 0