Новини з 1996 року

Енергозбереження: Йорк повернувся. У КРЕМЕНЧУЦІ ВІД НІМЦІВ ХАБАРІ ЗА ГАЗ І ГЕНЕРАТОР ВЖЕ НЕ ПРОСЯТЬ

kurilov 06 серпня 2015 17:06 844 0

Відомий представник фірми «Хаазе», яка розпочала свій проект з переробки газу на електроенергію на міському звалищі ще у 2008 році,  пан Йорк знову повернувся до Кременчука.

Однак  його проект, поки не буде встановлено «зелені тарифи» на виробництво електроенергії й не досягнуто з цього приводу домовленості з ПАТ «Полтаваобленерго»,  поки що буде неліквідним. Тобто у життя не втілюватиметься.

Про те, що  радісна подія – повернення представника фірми «Хаазе» сталася,  репортер пересвідчився на власні очі – численна делегація на чолі з паном Йорком та сином депутата міськради Юрія Гриценка, який керує «німецьким» комунальним спільним підприємством, завітала до заступника міського голови Сергія Яроша.

Як відомо, цей проект зі спалювання газу на Деївському звалищі міська рада розпочала втілювати ще у 2008 році. З того часу німці поставили обладнання для збору газу на звалищі, а мерія поставила трансформатор і за кошти бюджету провела електропроводи.

Тож для виробництва електроенергії залишається поставити ще генератор.

Пан Йорк усе-таки обіцяє, що генератор він привезе. Але для цього сам проект має давати прибуток, а сьогодні він дає лише головний біль, бо існуюче німецьке обладнання на звалищі розкрадають.

Про що варто додати - розмова з паном Йорком у Сергія Яроша проходила в теплих тонах, хоч і безрезультатно. Досягнення з нашого боку – у німців цього разу хабарів і грошей наші чиновники не вимагали, як це було останні три роки поспіль. Тож, можливо, щось з цього проекту й вийде.

О.Курилов

 

Теги: Економіка КременчукаЕнергозбереження

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

В Кременчуцькій бібліотеці на Водоканалі вчилися приборкувати акварель. ФОТОрепортаж 137 0
У Кременчуцькій бібліотеці пригощали гарячим глінтвейном. ФОТО 833 0
Кременчужани можуть насолодитися красою традиційних вузлових ляльок. ФОТО 879 0