Новини з 1996 року

Енергозбереження в будівлях очима тепловізора. ФОТО

Андрій Михайленко 12 серпня 2015 16:42 1436 0

Одразу публікуємо фото, де видно різницю між двома будинками, в першому з яких про теплозбереження хіба що чули, а в другому - увесь комплекс заходів, що унеможливлюють тепловтрати.

Вказані фото екрана тепловізора продемонстрував керівник проекту "Угода мерів - Схід" під час  презентації, яка відбулась сьогодні в міськраді.

На першому знімку наведено тепловізійну зйомку двох будівель з району "Оболонь" у місті Києві. За словами пана Павлюка, будинок згори являє собою панельну багатоповерхівку, яка побудована в 70-х роках минулого сторіччя. Інший будинок - сучасна будівля, де враховано усі канони енергозбереження. На знімку видно, як впливає на поведінку споживачів регулятори та поквартирні лічильники. Яскраві плями показують, як взимку у дві години ночі  мешканці осель відкривають свої вікна на провітрювання.

 

 

Як бюджетні установи Кременчука можуть виглядати в тепловізорі. На наступному знімку видно відкриті вікна (яскраві плями).

 

 

Нижче наведено фото головного офісу податківців, що розташоване в Києві на Львівській площі. Головні збирачі коштів до Державного бюджету України самі не зовсім бережуть витрачання бюджетних коштів. А мали б бути зразком у цьому. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Теги: Енергозбереження

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись