Новини з 1996 року

Енергозбереження шкіл та дитячих садків (41 будівля) Кременчука виконає компанія з Азербайджану

Олександр Курилов 22 січня 2021 10:50 367 0

Чиновники  міського виконавчого комітету завершили підготовчий етап з використання кредиту корпорації «Нефко» стосовно проведення утеплення шкіл та дошкільних закладів.

Кредит розміром 6 мільйонів євро на ці справи Кременчук отримав ще минулого року, далі було обрання підрядника, розповіли сьогодні на засіданні бюджетної комісії міської ради.

Сама тема виникла після обговорень, що місто вже почало виплату відсотків по цьому кредиту, хоча насправді його ніхто ще не використовував.

Й пояснення з цієї теми від заступника міського голови Неїленко – мова про кредит у 6 мільйонів євро, який нам виділили в корпорації "Нефко".

«Комісію» – 705 тисяч гривень Кременчуцька міська рада заплатила банку за те, що ці кошти зарезервовані для нашого міста і лежать, бо кредит надано вже дуже давно, хоч міськвиконком його і не використовував.

Відповідно 705 тисяч пішло за «повітря», тобто резервування, бо пільговий період оплати вже минув, хоч у Кременчуці ніхто й нічого не робив. .

Однак на засіданні бюджетної комісії розповіли, що в цій справі крига скресла.

Компанія, яка буде проводити утеплення бюджетних будівель у Кременчуці, – з Азербайджану й уже відкрито в місті її представництво.

Тепер підрядник отримає 2 мільйони євро авансу й відповідна робота ось-ось почнеться.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле: яким був Кременчук у ХХ столітті і яким він є зараз. ФОТОрепортаж 1611 0
З пензликом у руці по життю: в Кременчуці відкрили виставки двох досвідчених митців. ФОТОрепортаж 1948 0
Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2320 0