Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Енергетиків звинувачують у тиску на КП «Кременчукводоканал»

Едера Бедьо 06 листопад 2015 13:28 1076 0

Адміністрація КП «Кременчукводоканал», де розбираються з боргами підприємства перед  "Полтаваобленерго", останню звинувачують у незаконному тиску. Про це йдеться у спеціальному прес-релізі "Кременчукводоканала, який опинився в розпорядженні редакції.

«Станом на 1 листопада 2015 року КП «Кременчукводоканал» заборгувало ПАТ «Полтаваобленерго» за спожиту електроенергію 13 579 643, 25 грн. Борг енергопостачальної організації перед водоканалом за спожиті послуги з холодного водопостачання сягає 11 602 630, 28 грн. Зі свого боку ПАТ «Полтаваобленерго» відмовляється сплачувати або проводити взаємозалік, а також у своїх посиланнях до людей взагалі замовчує цей факт. Якщо провести взаємозалік взаємних боргів, то можна побачити, що заборгованість між підприємствами можна звести до мінімуму, тим самим зняти тягар непорозумінь та уникнути навіть думки про конфліктні ситуації",  - повідомляють на комунальному підприємстві.

" Також доказом неправомірних дій енергопостачальників є те, що у зв’язку з невідповідністю тарифів, що спричиняє постійне зростання вартості електроенергії, у травні 2015 року державою була виділена субвенція в розмірі 8,1 млн. грн. для  відшкодування різниці в тарифах. КП «Кременчукводоканал» запропонувало ПАТ «Полтаваобленерго» провести зарахування цих коштів для погашення боргу за спожиту електричну енергію, але у відповідь водоканал отримав відмову.

Слід відмітити, що борг населення перед КП «Кременчукводоканал» складає близько 12 млн.грн., такі обставини впливають на розрахунки з  енергопостачальними організаціями і не дають можливості підприємству витрачати ці кошти на планові перекладання мереж та зменшити кількість аварій для того, щоб не завдавати незручностей споживачам.

Що ж стосується послуг з подачі технічної води на ТЕЦ, які  надає КП «Кременчукводоканал», кошти за використані послуги, які б могли значно скоротити борг водоканалу, не сплачуються, а перераховують на штрафні санкції, які не відносяться до даної послуги.

На жаль, кожна пропозиція КП «Кременчукводоканал» сісти за стіл переговорів і знайти компроміс з ПАТ «Полтаваобленерго», закінчується  вирішенням проблемних питань у судовому порядку через відсутність порозуміння із боку енергопостачальної організації", - пояснюють комунальники.

"Отже, постає питання: чому  керівництво ПАТ «Полтаваобленерго» відстоює таку жорстоку позицію та веде боротьбу з кременчужанами, замість того, щоб сприяти налагодженню та врегулюванню конфлікту?  Невже набивання кишень важливіше за інтереси споживачів?

 Адміністрація КП «Кременчукводоканал» черговий раз звертається вже через засоби масової інформації до керівництва ПАТ «Полтаваобленерго» з проханням провести взаємозалік на погашення заборгованості та налагодити партнерські стосунки між підприємствами, що в свою чергу призведе до комфортного користування послугами споживачів», - резюмують на КП "Кременчукводоканал".

 

Теги: Економіка Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

ПРОГРАМА ТЕЛЕПЕРЕДАЧ НА 29 ЛИПНЯ 230 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 1091 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1816 0