Новини з 1996 року

Емре - мер Малецький? Юра Фін – радник мера? Крот – у міській поліції. Нардеп Шаповалов та його телефон

Олександр Курилов 18 травня 2018 10:46 4368 0

Чиновники Кременчуцького міськвиконкому розгорнули активну торгівлю піском, який безкоштовно місто отримало від Кременчуцького річкового порту, й продають по 10 машин піску представникам турецької фірми.

Це вчорашня історія з оприлюдненням фотографії телефону нашого нардепа Шаповалова сайтом Цензор.

На фото – наш нардеп у парламенті та його телефон,  в якому він пише про Емре, 300-600 тонн піску, який цей Емре обіцяв скинути.

Також Юрій Шаповалов пише й це ми читаємо: «У місті (Кременчуці) столичний ОБЕП, який працює по нас. Акуратно, Особливо телефон».

Загалом, приємно читати такі повідомлення від нашого нардепа про те, як він у парламенті попереджує про «роботу ОБЕПа по нас» і зрозуміло, що будь-які питання стосовно діяльності Юрія Шаповалова зникають як такі.

Однак є питання, які після вивчення фото залишаються. Тож хто такий «Емре», хто такий «Юра Фін» і що в нас з бізнесом по піску, який «Емре» скине 300-600 т?

А відповідь на все це можна знайти дуже легко. Для цього просто потрібно пройтись у мерію, що на площі Перемоги, 2,  й запитати у знаючих людей, як у мерії справи з піском, який для дитячих майданчиків продають по 80 гривень за мішок.

Ну і, звісно, слід запитати, як там Емре та Юра Фін поживає?

А відповіді ж такі. Юра Фін, портрет якого є на телефоні, – дуже схожий на радника нашого міського голови Юрія Тарасенка.

Емре, тобто мер, – це наш міський голова Віталій Малецький. Він розпорядився скинути  300-600 тонн піску, який даром дає місту річковий порт, й який за розпорядженням емре продають туркам.

Інше, що можна зрозуміти, – столичний ОБЕП працює в Кременчуці й нардеп Юрій Шаповалов знає, що ОБЕП працює по них, тобто по ньому особисто, працює по Емре, тобто нашому меру, й працює по його Юрі Фіну.

І все це, як слід розуміти, нардепу розповів Крот у поліції, вочевидь, у міській.

Тож «Програма плюс» вітає Емре Малецького й слід сказати, що така назва посади – це нормально, бо нардеп міг написати і «амбре». А от це вже було б геть непорядно.

Третє фото - радник Кременчуцького мера на прізвище Тарасенко, ім'я Юрій. Саме йому, здається,  й пише наш нардеп, бо схожість облич вражає. 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Пісні та лірика: у художній галереї презентували книгу кременчуцької письменниці. ФОТО 161 0
Майже як гробниці фараонів: відомий кременчуцький краєзнавець провів екскурсію Артскладами. ФОТОрепортаж 551 0
Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1866 0