Новини з 1996 року

Емоції мера Малецького нескінченні. Сесію Кременчуцької міськради перенесено на завтра

Олександр Курилов 12 жовтня 2017 18:10 1180 0

Міський голова Кременчука Віталій Малецький таки увійде в історію, й про те, як він проводить сесію міської ради, говоритимуть ще довго.

І наступним поколінням розповідатимуть, як міський голова проводив  депутатське голосування, за яким не розповідав про особливості рішень, але увесь час і без зупинки сперечався з громадськими активістами, замість того, аби знайти компроміс.

І сьогодні на начебто сесійному засіданні безперервні суперечки мера з кременчужанами тривали 7 годин поспіль.

Тож і рішення, яке вдалося прийняти за цілий день, – лише одне. І мова про побратимство з литовським містом Алітус, за що голосували двічі, бо з першого разу не набрали голосів – депутати міськради через сварки повитягали свої картки для голосування.

Тож Алітусу, хоч з другого разу, але пощастило – 22 голоси за рішення про побратимство знайшлися, але далі все зупинилося й уже біля міського голови почалися сутички активістів з комунальними охоронцями.

Сесія міської ради, якщо її можна так назвати, – тривала. Обурені люди від мера не відходили й усі подальші рішення, можливість їх прийняття  впиралися в одне слово – тарифи.

Від міського голови вимагають скасування рішення про подорожчання тепла та гарячої води.

Про що слід додати – вже на самому засіданні, яке мер переніс на завтра, Віталій Малецький оприлюднив рішення про створення комісії, яка все-таки дослідить  питання тарифів.

Сесія міськради продовжиться завтра, о 10-00. Чи буде завтра те ж саме, що було сьогодні, можна буде побачити під час прямої трансляції.  

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись