Новини з 1996 року

Екс-мер Олег Надоша в ностальгії? Відправляє в «бан» всіх, хто порадив не відзначати 23 лютого

Олександр Курилов 24 лютого 2016 13:23 958 0

Колишній міський голова Кременчука й колишній народний депутат Олег Надоша відзначив учора, 23 лютого, – колишнє свято Радянської Армії, яке нині офіційно не відзначають.

Натомість усім, хто порадив йому не  святкувати цей день, колишній мер міста й екс-нардеп пригрозив «баном» - раптовим завершенням спілкування та викреслювання з друзів у «Фейсбуку».

«Зранку запускаю в "бан" усіх тих, хто рекомендує мені не відзначати 23 лютого, а особливо тих, хто навіть не знає, що таке служба в армії (все одно, в якій - радянській, українській і т.д.), але має свою думку, яке свято я повинен святкувати. Дістали грамотії з висловлюваннями: "НЕ святкувати день армії окупанта". Як на мене, радянська армія - єдина, яка дозволяла вести незалежну політику могутньої держави СРСР, а не сьогоднішнє постійне загравання "свідомих" перед "голубом миру" США.
Тій армії я віддав два роки своєї молодості і не шкодую – всіх зі святом», - зазначає колишній чиновник у своєму зверненні до користувачів Інтернет-мереж.

Цікаві коментарі читачів з приводу повідомлення. Тож одні такі настрій підтримують, інші говорять про те, що потрапити в Радянську Армію, в якій колись служив, не побажає навіть ворогу.

Втім найцікавіший коментар на цій виставці «ностальгічних спогадів», здається,  є таки коментар головного політтехнолога партії «Батьківщина» Олега Медвєдєва.

«Вата, і там, де зовсім не очікував. Ви б іще в грудні День чекіста святкували. КДБ допомагав СРСР проводити незалежну політику. Я в шоці від Вашого посту», - зауважує політехнолог. (Олег Надоша знає пана Мєдведєва особисто по роботі у Верховній Раді.)

Щодо відповіді пана Надоші своєму тезці, то вона така:

«Олеже, це перша влада в Україні, яка впливає не лише на мої фінансові статки, але і лізе в моє приватне життя. Агресивно визначаючи, в яку церкву я повинен ходити, яку музику слухати, які телепрограми дивитися, які свята відзначати. Якщо ти називаєш тихий спротив цій агресії "ватою", то ти правий, я вата (кандидат наук з державного управління, з 27 років керую колективами з понад 5 тис. працівників, депутат рад усіх рівнів і т. ін.). Але зваж на те, що нас дуже багато й повірити вам ми можемо, лише спираючись на аргументи і факти. А поки що маємо лише пропаганду, а її від правди ми відрізняємо швидко».

 

Теги: Політичні переконання

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись