Новини з 1996 року

Екс-директор СКРП підозрює, що адвокат Ульянов має екстрасенсорні здібності

Андрій Михайленко 01 лютого 2017 16:46 1822 0

Екс-керівник Спецкомбінату ритуальних послуг Дмитро Леошко пропонує кременчужанам безкоштовно встановити діагноз за фотографією у адвоката Руслана Ульянова, котрий нині є радником міського голови з юридичних питань.

Таку думку пан Леошко висловив у зв'язку з тим, що вчора під час зачитування на сесії міської ради депутат Ульянов висловив підозру про те, що Леошко з порушенням отримав лікарняний в Горішніх Плавнях в листопаді минулого року при тому, що в цей час знаходився в Кременчуці і виглядав здоровим, коли йому було вручено розпорядження мера про звільнення з посади керівника СКРП.

Ульянов через це також просив відкрити кримінальне провадження. Але цей запит більшість депутатів не підтримала.

"Якщо юрист Ульянов володіє такими магічними здібностями - ставити діагноз по зовнішньому вигляду, то він міг надати неоціненну допомогу городянам.

Колишній керівник Спецкомбінату ритуальних послуг Дмитро Леошко сьогодні "Програмі Плюс" як колишній медпрацівник, випускник медучилища з відзнакою, вказав на те, що зовнішній вигляд пацієнта не дає підстави для встановлення діагнозу.

«Тільки за допомогою всебічного обстеження, аналізів можна встановити діагноз. А радник мера, адвокат нинішньої міської влади Руслан Ульянов, виявляється, за моїм зовнішнім виглядом може відразу і до того ж безкоштовно встановити, хворий я чи ні», - сказав Д.Леошко.

Він заявляє, що готовий надати депутату Ульянову свої аналізи, «щоб він, використовуючи візуальні дані і свої відчуття, зміг встановити діагноз».

«Пропоную кременчужанам безкоштовно здати аналізи або встановити діагноз по фото в адвоката Ульянова», - сказав  Леошко.

Він також нагадав, що Ульянову варто було б перевірити лікарняні своїх клієнтів - віце-мерів, які під час розгляду справи про адмінправопорушення, пов'язані з корупцією, не з'являлися до суду через хвороби.

Нагадаємо, окрім Леошка, адвокат Ульянов вчора також не оминув увагою екс-керівника Третьої міськлікарні Вадима Українця: було запропоновано порушити проти нього кримінальну справу.

 

 

 

 

 

Теги: Політика КременчукаПригоди КременчукаЕкономіка Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 388 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 865 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 3373 0