Новини з 1996 року

Екс-директор КП "СКРП" Дмитро Леошко хоче відсудити у мера 100 тис. грн. й не тільки

Андрій Михайленко 30 березня 2016 16:07 1183 0

На даний час у Крюківському районному суді слухається справа за позовом екс-керманича комунального підприємства до міського голови, міської ради та КП "СКРП".

У даному позові пан Леошко просить суд поновити його на посаді, стягнути середній заробіток за час вимушеного прогулу (431 гривня за 1 день) та моральну шкоду у розмірі 100 тис. гривень.

У своєму позові екс-керманич посилається на те, що в нього на руках був діючий до 2018 року контракт, але, незважаючи на це, міський голова  незаконно розірвав його своїм розпорядженням.

Натомість представник відповідача Катерина Гриценко вказує, що звільнення пана  Леошка відбулося у повній відповідності до чинного законодавства. 

Під час засідання суду з'ясувалося, що у справі відсутні документи по кадрових призначеннях. Відповідно, позивач заявив клопотання витребувати їх у мерії. Суд погодився.

Через це розгляд справи відкладено до 13:30,  20-го квітня. На вказану дату й час до суду мають з'явитися мер (або ж його представник) та представники "Спецкомбінату ритуальних послуг".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Теги: Політика КременчукаЕкономіка КременчукаБюджет Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Концерт «Дизель шоу» в Кременчуці зібрав аншлаг. ФОТО 208 0
"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 537 0
«Вікінг»: скрипаль-віртуоз Святослав Кондратів представив у Кременчуці нові композиції. ФОТО та ВІДЕО 196 0