Новини з 1996 року

Економія вилізла боком: Пивзаводський міст частково перекрили

Валерія Макряшина 14 серпня 2018 17:03 1377 0

Сьогодні на позаплановому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій вирішували, що робити з Пивзаводським мостом, від якого сьогодні, близько 09.00, відпала бетонна частина несучої конструкції. 

Головуючий на комісії мер Віталій Малецький сказав, що яма утворилася з маленької щілини. Це, за його словами, результат систематичного понаднормативного впливу, зокрема частої їзди по мосту великогабаритного транспорту. Внаслідок цього було видавлено верхній шар асфальтобетону, який фактично вже відсутній, і почався тиск на несучу залізобетонну конструкцію. 

"Протягом години динаміка руйнування була така, що ми побачили через несучу конструкцію світло", - зазначив мер. 

 

 

Малецький також додав, що міст, згідно з документами, є аварійним з 2008 року, проте постійні ремонти дозволяли, аби він ще існував. Наразі ж експлуатація однієї смуги, саме тієї, звідки випав шмат бетону, неможлива. З цим погодилися й спеціалісти, які були на мосту сьогодні.

"До сьогоднішнього часу вживалися заходи для підтримання належного технічного безаварійного стану верхнього ярусу цього мостового переходу, зокрема ремонту залізобетонного мостового покриття. 13 серпня, приблизно о 21.00, служба 1563 отримала повідомлення від громадян щодо обвалу й падіння бетонних частин", - сказав начальник житлово-комунального господарства Кременчука Іван Москалик.

За його словами, ситуація насправді динамічна і якби патрульні сьогодні не заборонили рух водіям цією смугою, могло б статися лихо. Й у подальшому Іван Москалик запропонував ввести обмеження щодо пересування мостом великогабаритного транспорту. 

Варто також зазначити, що за проектом ремонту Пивзаводського мосту за 2015 рік передбачалося підсилення опорних частин і ремонт проїжджої частини. Ремонту несучих конструкцій у проекті за 2015 рік не передбачалося. 

Так як є загроза потенційному руйнуванню, рішенням мера було розпорядження - звузити дві крайні смуги мосту для легкових автомобілів та пасажирського транспорту. Паралельно для великих вантажівок буде організований рух в об'їзд: через вулицю Харківську (від пивзаводу в напрямку колісного заводу) та через мікрорайон Лашки («Лукас»). Також планується дозволити водіям проїзд від Оптової бази в сторону вулиці Київської. Усі попереджувальні знаки для водіїв будуть встановлені.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1311 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2304 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2923 0