Новини з 1996 року

Екологи Кременчука так працюють, так працюють, що аж лабораторія не їздить на виклики

Марина Баніт 02 жовтня 2017 11:10 691 0

Питання екології порушувалося, як завжди, на апаратній нараді. Тож головний еколог міста запевнив, що ситуація стабільна, місто працює в звичайному режимі!

Натомість за дорученням міського голови були розроблені макети рекламних матеріалів із закликом не допускати спалювання опалого листя та сухої рослинності на території міста.

Реклама буде розміщуватися по місту, в тому числі на сіті-лайтах.

Також за дорученням міського голови проведені проби грунту, де було перевищення кадмію. Тож була відпрацьована ситуація таким чином: пан еколог сам виїжджав на місце взяття проб. За його поясненням, це промислова зона, розташована безпосередньо біля залізничної коліїї.

"Тому це не те підприємство, де ми з вами бачили порушення природоохоронного законодавства, це підприємство "Кремвторсировина", розташоване там, де вугільні склади, де звалище Ревівське. Проби відбиралися на колії, яка йде на кар'єроуправління "Кварц" та на інші підприємства. Це була єдина зона між парканами підприємств, де в стометровій санітарно-захисній зоні можна було відібрати проби".

Що він мав на увазі, коли говорив, що ситуація відпрацьована, - Богу одному відомо. За що він гроші отримує - теж невідомо.

Далі пан еколог повідомив, що за останню добу надійшло 9 звернень громадян з приводу неприємного запаху в повітрі, але кількість звернень не була достатньою для того, щоб лабораторія зрушила з місця та зробила виміри.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 848 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 1277 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1733 0