Новини з 1996 року

Екологією України займеться міжнародна організація – так все погано

Марина Баніт 23 січня 2018 12:40 416 0

16 січня відбулося підписання угоди між Урядом України та Регіональним екологічним центром (РЕЦ) про відкриття представництва РЕЦ в Україні. 

За словами міністра екологіі та природних ресурсів Остапа Семерака, Уряд України з 2008 року вів переговори про відкриття цього офісу. 

«Насправді для нас це важлива подія і ми дуже раді, що чергова організація, яка опікується захистом довкілля, почне працювати в Україні. Це організація з великим досвідом і великими напрацюваннями. Україна потребує такого досвіду. Сподіваюся, що вже з перших днів нам вдасться отримати чіткий план і динаміку руху в напрямку реалізації наших пріоритетів», - сказав Остап Семерак. 

Він також зазначив, що в Україні все ще залишається доволі низька екологічна свідомість у суспільстві, й висловив сподівання, що новий офіс сприятиме не лише переходу України до низьковуглецевої економіки, реалізації нової кліматичної політики, але й надаватиме структурну підтримку громадам у посиленні екологічного врядування.

ДОВІДКОВО:

 РЕЦ - міжнародна організація в галузі охорони навколишнього середовища та наближення екологічного законодавства до стандартів ЄС. Його штаб-квартира знаходиться у Будапешті (Угорщина).

З 2001 року РЕЦ реалізував близько 40 проектів в Україні. РЕЦ має намір надавати допомогу й підтримку українським містам у реалізації екологічних положень Угоди про асоціацію.

Читайте також: Для тих, кому не смердить: через ТЕЦ шкідливі викиди зросли в 185 разів. Висновок екологів - катастрофа
 


 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 491 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 610 0
У Кременчуці Хеловін провели «з вітерцем», і дощ цьому аж ніяк не завадив. ФОТОрепортаж 1111 0