Новини з 1996 року

Екологію у Кременчуці контролюють по новому. Заводи димлять, екологи виконкому відпочивають

Олександр Курилов 12 липня 2017 10:38 1168 0

Надалі на всі питання, чому на виклик мешканців міста, які скаржаться на сморід у повітрі, ніхто, і в першу чергу відділ екологічної безпеки міськвиконкому, не реагує, – є відповідь.

І вона така: наші чиновники, в тім числі в обов’язок яких входить контроль за станом забруднення повітря у місті й за що отримують немалі зарплати, – зайняті власними справами.

Зокрема, вони можуть у робочий час прогулювати роботу й вештатися невідомо де.

Це громадський активіст нашого міста Богдан Лазоренко вчора зафіксував цікаву картину, як пересувна екологічна лабораторія приїхала в гаражний кооператив "Дніпро".

Що можна робити в такому місці, де немає ні руху машин, ні людей – сказати важко й найближча версія тут – тихе місце, роби, що хочеш, бо ніхто не побачить.

Сам же громадський активіст з цього приводу говорить таке.

«Учора зафіксував, понеділок, 11:45, гаражний кооператив "Дніпро", стоїть лабораторія, в ній грає музика.

Тобто коли вночі люди задихаються - вони сплять, серед дня викиди не фіксують - не працюють взагалі. Чому лабораторія перебувала в кооперативі в робочий час замість того, щоб реагувати на виклики, також незрозуміло.

Вважаю,  що міська влада спеціально ігнорує проблему забруднення навколишнього середовища через домовленість з керівниками промислових  підприємств», - зазначає з приводу побаченого міськвиконкомівського «чуда» Богдан Лазоренко.

Про що слід додати – так це вже зауваження до наших кременчуцьких  градоначальників.

Зрозуміло, що в робочий час кожен з вас та ваших підлеглих може робити все, що забажає. Але чому такий відпочинок під час робочого дня, про який повідомляють громадяни, – не екологічний?

Пересувною лабораторією можна поїхати в робочий час і подалі за місто, аби там відпочити. Все одно користі від цієї лабораторії, як і від самого відділу екологічної безпеки міськвиконкому, для мешканців міста – жодної.

То, можливо, не варто себе обмежувати у відпочинку на роботі? Все одно підвищену зарплату з наших податків вам заплатять. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись