Новини з 1996 року

Екологія Кременчука. Розпочато кримінальне провадження

Андрій Рубан 25 липня 2016 10:25 947 0

Торгова марка "Королівський смак" може бути причетною до забруднення екології навколо Кременчука.

Разом з тим, що громада міста намагається з представниками влади з’ясувати, яке підприємство отруює наше середовище з північного боку міста і що ж таки смердить на вулицях, поліція тепер займатиметься іще одним підприємством, яке знаходиться неподалік нашого міста, у Власівці Кіровоградської області.
Причиною відкриття кримінального провадження стало колективне звернення до прокуратури кременчужан, членів дачного кооперативу “Чайка”, який розташований у с. Самусіївка Кременчуцького району.

Заявники поскаржилися, що біля їхніх дач, які розташовані поблизу річки Дніпро і очисних споруд міста Власівки Кіровоградської області, зливається невідома хімічна речовина, яка дуже смердить і має характерний чорний колір. Дачники стверджують, що рідину зливають з підприємства “Віктор і К”(торгова марка “Королівський смак”. – Авт.), яке також розташоване за кілька кілометрів від дачного кооперативу. 

Представники кооперативу “Чайка” паралельно написали скаргу і до Державної екологічної інспекції у Полтавській області, але останні перенаправили скаргу у відповідну службу Кіровоградської області, де, власне, і розташоване підприємство.

Натомість кореспонденту “Програми Плюс” у листі від головного управління Національної поліції у Полтавській області повідомили, що, за результатами розгляду колективного звернення членів садівничого товариства “Чайка” Кременчуцьким районним відділенням Кременчуцького відділу поліції ГУНП в Полтавській області було розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст.239 ККУ (забруднення або псування земель).

Ст. 239 ККУ. Забруднення або псування земель

1. Забруднення або псування земель речовинами, відходами чи іншими матеріалами, шкідливими для життя, здоров'я людей або довкілля, внаслідок порушення спеціальних правил, якщо це створило небезпеку для життя, здоров'я людей чи довкілля, - караються штрафом до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. 

Теги: Екологія Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись