Новини з 1996 року

Дякуйте, що не атомний реактор. У Кременчуці неподалік зупинки, в квт. 278, відкриють газову заправку. Фото

Олександр Курилов 05 липня 2017 16:04 663 0

У Кременчуці, неподалік зупинки громадського транспорту, що в кварталі 287, з’явиться нова газова заправка. Відкриває її група газових автозаправок «Барс», що знаходиться у столиці.

А сьогодні на місце події, аби подивитися, що саме відкриється, у квартал №278 приїхав наш міський голова Віталій Малецький та його заступник Дмитро Кравченко.

Мета приїзду наших градоначальників – не лише подивитися, де саме буде розташовано небезпечний об’єкт, як поговорити зі скаржниками цього кварталу.

І причина тут – громадянам не подобається, коли такі газові заправки виникають на не надто далекій відстані від їхніх будинків.

Звідси й аргументи самих громадян, головний з яких – має бути дотримана відстань у півкілометра від житла, бо все-таки це газ і газова заправка.

Також, аби вести таке будівництво, потрібно було б за законом змінити цільове призначення земельної ділянки. Але це аргументи громадян.

Натомість думка наших чиновників – протилежна. І, за словами того ж віце-мера Дмитра Кравченка, в тій же Італії, а він це бачив на власні очі, такі заправні станції стоять безпосередньо біля будинків і нічого страшного.

«Поряд з цією майбутньої газовою заправкою стоять дві станції технічного обслуговування. Немає такого поняття як умовна чи безумовна безпека», - такий аргумент від віце-мера Кременчука з будівництва.

Інше – вже від самих забудовників, які обіцяють посадити поруч з газозаправною станцією сакури й зрозуміло, що буде зроблено відрізок дороги та благоустрій.

Ще з обіцяного – необхідний захист, ті ж громовідводи тут стояти будуть.

Щодо решти – то все інше залишиться без змін. Земельна ділянка – викуплена й знаходиться у приватній власності, тобто ніяких перепон для самовільного будівництва немає.

Про що слід додати – це про питання безпеки для тих же мешканців мікрорайону, які виявляться сусідами нової автомобільної газозаправної станції.

Зрозуміло, що було б краще відсунути її подалі від людей, однак рішення в цьому питанні приймають наші градоначальники. А точка зору «батьків» нашого міста – протилежна.   

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись