Новини з 1996 року

Двом учасникам АТО, які навчаються у вишах Кременчука, компенсують кошти за навчання

Ксенія Омельченко 07 листопад 2017 16:48 532 0

Сьогодні у виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради під головуванням заступника міського голови Ольги Усанової відбулося засідання комісії з розгляду заяв учасників бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції та виявили бажання отримати вищу освіту за рахунок коштів міського бюджету у вищих навчальних закладах м. Кременчука.

Члени комісії розглянули заяви двох учасників антитерористичної операції, які навчаються у вищих навчальних закладах міста – Кременчуцькому національному університеті ім. М. Остроградського та Кременчуцькому інституті вищого навчального закладу «Університет імені Альфреда Нобеля». Прийнято рішення компенсувати їм витрати за навчання за рахунок коштів міського бюджету. Сума компенсації складає від 4 тис. грн. до 4,6 тис. грн.


Читайте також: Демобілізованим АТО-вцям пропонують безкоштовно навчатися робітничим професіям


Зазначимо, що право на отримання відшкодування вартості навчання у вищих навчальних закладах м. Кременчука за рахунок коштів міського бюджету учасникам бойових дій, які брали участь в АТО, надається один раз і в одному вищому закладі за умови отримання вищої освіти вперше.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2424 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 2452 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3689 0