Новини з 1996 року

Двох кременчужан ошукали на суму понад 20 000 грн.

Андрій Рубан 26 квітня 2016 07:36 391 1

Наприкінці минулого тижня горе-бізнесмени “кинули” щонайменше двох кременчужан через Інтернет-портал OLX.

У першому випадку 40-річний довірливий кременчужанин перерахував невідомій особі 19 тисяч грн. за товар. Натомість нічого не отримав. Чоловік у розпачі звернувся до кременчуцької поліції по допомогу.

У другому випадку також 40-річна кременчужанка перерахувала 1130 грн. невідомій особі. Щоправда, наша землячка мала надію на працевлаштування. Так як їй це пообіцяли, якщо вона заплатить певну суму за послугу і їй одразу нададуть роботу. Але і в цьому випадку шахраї не мали намірів допомогти жінці, тому і вона звернулася по допомогу до поліції.

Варто відмітити, що обидва випадки пов'язані з Інтернет-сайтом OLX.

Поліція звертається до кременчужан з проханням бути пильними і не перераховувати гроші невідомим особам.

 

 

 

 

 

Теги: Пригоди Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

OlxSupport 27.04.2016 01:39

Доброго дня. Сервіс OLX сьогодні дуже популярний серед багатьох українців. На жаль, ріст популярності майданчика приваблює не лише добросовісних користувачів, але й нечесних людей, котрі хочуть нажитися на довірі та незнанні інших. Ми рекомендуємо здійснювати угоди у своєму місті при особистій зустрічі з продавцем і розплачуватися готівкою, упевнившись, що товар вам повністю підходить. Ми не рекомендуємо робити передоплат на банківські картки продавцям, котрих ви не знаєте. Якщо товар знаходиться в іншому місті, користуйтеся доставкою з можливістю післяоплати. Більше дізнатися про правила безпеки під час покупок та продажів в інтернеті ви можете тут: http://olx.ua/uk/bezopasnost/ . Якщо ви стали жертвою шахрая, обов’язково зверніться до правоохоронних органів. Офіційна підтримка Olx