Новини з 1996 року

Двогодинний звіт мера Малецького про крадену кришку люка. У нас - театр одного актора

Олександр Курилов 23 грудня 2017 09:13 886 0

Правильне прикріплення кришки люка на дорозі – це найголовніша проблема нашого  міста й іншого в нас немає.

Такий висновок від учорашнього двогодинного звіту міського голови Кременчука Віталія Малецького перед представниками міської громади. А громада, яка слухала звіт, - це ді верстви  населення: бюджетники, які йдуть по команді туди, куди пошлють та пенсіонери з команди міськвиконкому, яких об’єднує фіолетовий колір байдужості у ставленні до життя.

Тож сам звіт мера тривав дещо менше двох годин, який «батько» Кременчука успішно читав з паперів, імпровізуючи по ходу, аби вчасно згадати про нардепа Шаповалова.

Кременчужани ж почули про таке.  У виконком надійшло 800 звернень депутатів за УЖКГ. Наше місто потужне.  Мер знизив податки. Розповів про мільярди гривень і зростання виробництва. Про війну з поліцією, яку мер переграв. Також мова була про успіхи учнів на олімпіадах і медичну реформу та  про 339 мільйонів, які буде витрачено на лікарні. Ці кошти підуть на все: оплату  тепла, гарячої води та ексвитрат, але не на саме лікування.

Про що мер говорити не став, аби не псувати людям настрій, так це транспортні проблеми міста, проблеми тарифів, які особисто міським головою підвищено. Така ж тиша й  стосовно проблем екології, від якої страждають люди, й решта – та ж  якість нашої питної води, за якою одразу вбачається грізна поява в житті людей Кременчуцького онкологічного диспансеру.

Й окрім всього - у промисловому місті з назвою "Кременчук" в якому ми живемо - у третини мешканців немає централізованої каналізації.

Які проблеми людей цікавлять – теж оприлюднювалося. Це  – люк на дорозі, тополя в будинку на вул. Володимира Великого, поштові скриньки й де дітям відпочивати увечері.

У підсумку – звіт мера мав вигляд гарної гри актора моноспектаклю в театрі.  

Тож нашому актору – й великі аплодисменти глядацького залу. Матюки на адресу актора громадяни надсилатимуть пізніше, вже після того, як отримають рахунки за ексвитрати, тепло. Нехороші побажання будуть після того, як люди  сходять по ліки в аптеку й подумки запитають продавця: скільки,  скільки, або вже після того, як простоять півгодини на зупинці в очікуванні маршрутки, яка забула приїхати й зникла.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 513 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 644 0
У Кременчуці Хеловін провели «з вітерцем», і дощ цьому аж ніяк не завадив. ФОТОрепортаж 1137 0